Přejít na obsah

Chyba MA1G215 - VTV


royal198

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Dobrý den, 

mam stejny problém na telefonu Asus ROG Phone 3. Řešeno s podporou již asi půl roku.... Ve spolupráci s TP posláno několik logů o chybě má evropskou centrálu. Před dvě dny poslán další log k řešení. Dle TP s tím nic neudělají, mohou jen čekat na odpovědi z evropské centrali.... 

Nevím zda je to ve vašich silách, ale šlo by aspoň zpřístupnit přehrávání přes webový prohlížeč mobilní verze Google Chrome? Máte ho má seznamu nepodporovaných prohlížečů. Nebo má komunita nějakou radu jak toto omezení obejít? 

Díky 

Standa

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za odpověď, ale tímhle už mě krmí půl roku, všechny to mrzí, všichni na tom dělají a kde nic tu nic a víte co je úplně největší gól? Řekl jsem si, že zkusím takový malý test. Vzal jsem starý telefon (DOOGEE BL12000PRO s Android OS 7.1) a budete se divit, aplikace funguje... Opravdu je to v dnešní době takový problém zprovoznit přihlášení na moderní telefony, když na, dá se pomalu říct, prehistorický, telefon vše šlape tak jak má? Já sám tomu nerozumím, programování v androidu, ale mám takový pocit, že za ty peníze, které od nás dostáváte by mělo IT oddělení šlapat trochu jinak.. Pokud už jste nezačali ztrácet zákazníky, časem určitě začněte. Měli byste s tím začít něco dělat, ať už vy, tak i vaši kolegové na evropské centrále, kteří to prý řeší... Mě to tak ovšem vůbec nepřijde. 

A ještě jedna věc, když ještě fungoval Horizon TV (UPC) ten podporoval mobilní prohlížeče pro přehrávání, neberte to špatně, ale cesta tu určitě je. 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 19. 1. 2024 v 9:13, Olga napsal:

Dobrý den, také mi to háže tuto chybu. Už je to asi dva měsíce. Co s tím prosim? 

 

Dobrý den, 

prakticky máte dvě možnosti, buď přejít jinam nebo čekat jako všichni ostatní a počítat s tím, že jen tak to nebude 🤔

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...