Přejít na obsah

Chyba MA1G215 - VTV


royal198

Doporučené příspěvky

Zdravím,
 

Opět mi na tabletu na iPad OS nefunguje přihlášení do Vodafone TV. 
Naopak na iPhone funguje bez problémů. Přihlašovací údaje mám správné.

Již jsem aplikaci odinstalovat (I se smazáním dat) a nainstaloval. 
 

Hlásí chybu MA1G215.
 

Nekdo zkušenosti s touto chybou a případně řešení?
 

iPadOS 16.5.1

Verze Vodafone TV: 2.0.7

 

Díky 

 

 

EDIT:

Po tom co jsem napsal random heslo a dostal jinou chybu, tak po novém zadání ten krám mizerný naskočil.

Upraveno uživatelem royal198
Edit
  • Premium
  • Super+
  • Sport
  • Vodafone Station
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravím, taky mám problém s přihlášením v aplikaci Vodafone TV. Na tabletu funguje, nahrál jsem do manželčiného telefonu a taky funkční, jen na mém telefonu vyskakuje chyba MA1G215. Přitom před cca měsícem bylo vše v pořádku. Vše Android. Děkuji tímto za pomoc. 

  • Basic
  • Super
  • Základní
  • Compal CH7465
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Vida, včera jsem se ještě díval na iPadu na nahrávku (a protože jsem chtěl nahlásit kde přesně pořád trvá posun mezi zvukem a obrazem), tak jsem to teď chtěl zkusit znovu a zjevně jsem vyhrál v loterii MA1G215. Takže zatímco včera jsem se mohl dívat a čarovat s posouváním, aby se mi nerozjížděl zvuk s obrazem, tak dneska mi je odepřena i tahle kratochvíle 🙂

 

No a po přeinstalaci aplikace se posouvám na další metu - obsah nelze přehrát, chyba MV1837. Já nevím, tohle fakt není dobrý 🤷🏻‍♂️

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde mi, že to mělo nějakou slabou chvilku - teď jsem zkusil mobil a tam jsem se ani nemusel přihlašovat, normálně to běží. Před tou hodinou ale jsem zkusil několik iPadů a všude jsem byl odhlášený, na jednom nešlo nic - nedostal se přes logo Vodafone, tam jsem musel aplikaci smazat a znovu nainstalovat, další hlásil MA1G215, ale pak mi na několikátý pokus prošlo přihlášení a na dalším jsem se normálně přihlásil. Ale nepřehrával ani jeden 🙂 Teď už cca 20 minut (?) jde i přehrávání (ovšem stále s tím, že přetrvává chyba, kdy zvuk předbíhá obraz).

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ten samý problém na svém Zenfone 9. Aplikace přestala fungovat po bezpečnostní aktualizaci telefonu. Řešil jsem s podporou, bylo mi řečeno, že na opravě se intenzivně pracuje a že v příštím updatu bude opraveno. Ale prý si taky počkám několik týdnů. Teď už to bude měsíc. 

  • Bez kabelu Naplno 5G
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Vodafone Station
  • Zlín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...