Přejít na obsah

Nefunkční Vodafone TV aplikace (MG086)


Lukáš

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Petr Florus napsal:

mne to prestalo fungovat na android tv v pondeli a nejsem schopen to rozchodit .Zkousel jsem preinstalovat a nic. Vysla nejaka aktualizace na android tv? ja mam nainstalovanou 1.37.20.

V obchodě play je novější verze 1.48.21, takže aktualizovat.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bych čekal, že reinstalace se provádí z obchodu a použije poslední dostupnou verzi.

Otázkou je, zda to nebylo ještě před 26.5., i když teda @Petr Florus píše, že v pondělí přestala fungovat, ale zase uvádí v1.37.20 a @Marek-26 píše, že ta poslední má verzi vyšší, přesněji 1.48.21

No tedy zkusit aktualizaci Vodafone TV, případně odinstalaci a opětovnou instalaci, případně pak to továrko. 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze se aktualizovalo jsem ani nepostrehl, ale je fakt , ze kdyz jsem zkusmo apku spustil tak ji trvalo dele nez nabehla...
To by tedy jak uvedeno vyse melo bejt vono.
Od pocatku androidu bylo pro nektere zakladem extrahovat(zalohovat) si instalacky, aby se slo vracet k ruznym verzim...
Takze sem to udelal s touto novou a byl-li by zajem tak to poslu nebo nekam hodim a dam odkaz.
Pri pripadne instalaci bude asi treba povolit dle zarizeni a jeho nastaveni neco jako povolit nezname zdroje(pak zas treba zapni)
Pokud nevite odkud apka je nebo je z nejakych "divnych obchodu" tak si fakt nic ciziho neinstalujte... 
Nebo test , ale to asi nevyjde pokud odsud nejde video stahnout...

1.thumb.jpg.b9f16fe9376eb582bdc25f96ff4e3023.jpg

2.thumb.jpg.b7b9b272a940f99ea87078ed73786515.jpg

 Edit: pokud by nekdo umel "video" stahnout tak je to onen instalacni apk soubor jen je prejmenovan na .mp4 coz zdejsi stranka podporuje -tak by jen stacilo po stazeni prejmenovat na .apk 

 

Upraveno uživatelem pan Novak
dpl
  • -
  • -
  • -
  • CI
  • O-va
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...