Přejít na obsah

Modem Compal a switch


homberg

Doporučené příspěvky

asi ano při malém vytížení, ale pokud je ve firewallu pár pravidel, NAT atd., pak by mohl nastat problém

u mě když běžely 2 PC při hraní online her (LAN), 2 TV Netflix a Youtube, NAS (LAN), IP kamera, 5 mobilů a občas 2x NTB, tak byly první pozorovatelné drobné výpadky při přehrávání Youtube na telefonu

to byste nevěřili, že ta paní, co se mnou bydlí, dokáže najednou konzumovat obsah netu současně ze tří zařízení 😇

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone station
  • Kladno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez pravidel ve FW mám ozkoušeno 25 PC a Notebooků + nevím kolik mobilů a problém nebyl. Nějaký extra velký datový provoz na síti nebyl, na mobilech běžný provoz (stahování aplikací, streamovaná muzika) u počítačů a NTB normální práce, tedy zálohy do cloudu, VPN, Youtube, Tidal...

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Marku, tak je slušné. Jsem si myslel, že připojovat switch k takovému zařízení nemá moc smysl, protože "utáhne" jak psal Jenda tak 8 zařízení. Sám jsem to nezkoušel, od vždycky mám vlastní router, dříve to jinak nešlo a já se toho dál držím.  Je to i o "pocitu" nikdo mi nevidí do sítě. Complal jako router se může hodit, kdyby router z nějakého důvodu nefingoval tak přepnu complal co režimu router a je čas řešit vlastní zařízení. 

  • Super
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Štatl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...