Jump to content

Zákaznická linka

T3MPO
 Share

Recommended Posts

před 11 hodinami, Daviddvbc napsal:

Nonstop ale pouze u akutních záležitostí.

Kde čtete pouze u akutních ...?

Píší tam:

Stávající zákazníci: Zdarma volejte 800 77 00 77 nebo *77 ze sítě Vodafone. nonstop

• Like it 1
  • -
  • -
  • Jiná služba
  • MagicXpress 56K
  • Praha 4

nonstop opravdu pracují na infolince, ale může to trvat déle , myslím že mi jednou paní večer říkala, že tam jsou sami, když jsem řešil problém a fakturu

• Thanks 1
  • Kabel 1000 Mb/s
  • Premium 5G
  • Komplet
  • Vodafone Station, VTV box, exUPC Telefon
  • Praha
  • Speedtest

• Help center

Pěkný den, Linka péče o zákazníky 800770077 je dostupná nonstop s tím, že na https://www.vodafone.cz/kontakty/ uvádíme nejvhodnější časy pro volání (kdy bývá čekací doba nejnižší). V noci a o víkendech jsou operátoři také dostupní, ale je jich méně, proto přednostně řešíme pouze urgentní záležitosti (výpadky, nefunkční služby apod.). 

Delší čekací doby na spojení jsou v poslední době způsobené i vysokou nemocností kolegů, protože i když to tak v médiích nevypadá, stále bohužel řádí Covid i jiné nemoci. Naprosto ale chápu, že čekat na spojení je nepříjemné a omlouvám se vám za tuto zkušenost. V některých situacích nám zákazníci volají s věcmi, které jdou řešit třeba přes Můj Vodafone, tak pokud to je možné, doporučuji využít i naši samoobsluhu. 

• Thanks 1
  • Optical 500 Mb/s
  • Premium 5G
  • Komplet
  • VTV Premium box
  • Pardubice

• 3 weeks later...

Predevcerem visela 1h a nedovolala se,vcera to samy,dnes od 8 do 10 mnel prijet technik,nedorazil a ted opet visim na telefonu a nejde dovolat,je to teda opravdu strasny

• Sad 2
  • 150 Mb/s
  • 1 GB
  • Komplet
  • Zadne
  • Praha 14-Černý Most

• Help center

@Guli Pěkný den, za tuto nepříjemnou situaci se vám omlouvám 😞 Určitě vám zavoláme, jen nás prosím kontaktujte přes https://m.me/vodafonecz, pokud máte účet na Facebooku, je to v tuhle chvíli nejrychlejší. Případně nás můžete kontaktovat také přes kontaktní formulář https://tam.je/forum.

• 1000 Mb/s
  • ∞ GB
  • -
  • VF Station
  • Praha

Zvláštní je, že se vždycky dovolám k ope tak do 10tim min, někdy to trvá i jen pár minut. Naposledy před týdnem jsem se spojil do pěti minut. Volám přes den většinou okolo oběda. Asi mám přednost anebo štěstí. Volám přes *77.

• 150 Mb/s
  • 4 GB
  • Klasik
  • CI+
  • Brno

Ono záleží, kdy se člověk trefí. Předpokládám, že ve dny, kdy proběhne větší vlna převodů zákazníků nebo je někde větší výpadek, dovolatelnost může být na prd. 

• Agree 2
  • Kabel 300 Mb/s
  • Premium 5G
  • Komplet
  • Compal, VTV Premium
  • Brüx
  • Speedtest