Přejít na obsah

Převod z UPC do Vodafone


alnagon

Doporučené příspěvky

V 23. 11. 2021 v 13:22, Budulman napsal:

Nechám si od Vodafonu internet, tady si nemůžu stěžovat a pustím holt domů jednoho z IP TV...

Protože jsem pořád ještě neprodýchal Vodafon TV appku (a protože se od úterý nikdo z Vodafone neozval, takže zjevně to není nic, co by je zajímalo) využil jsem včerejší Black Friday akce Telly na měsíc zdarma a jsem normálně v šoku... Registrace, instalace aplikace v Apple TV, a normálně to hraje, žádnej problém. Obraz v pohodě, live i záznam, rychle to reaguje, totálně bez problému. Ještě zkusím postupně další zařízení (v rámci toho provozu zadarmo je povolené jen jedno zařízení, kde to může být zprovozněné) ale už teď mám takový pocit, že tímhle se moje - téměř dvacetiletá - kapitola s kabelovou televizí definitivně uzavírá.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 11. 2021 v 8:42, CableG napsal:

Protože jsem pořád ještě neprodýchal Vodafon TV appku (a protože se od úterý nikdo z Vodafone neozval, takže zjevně to není nic, co by je zajímalo) využil jsem včerejší Black Friday akce Telly na měsíc zdarma a jsem normálně v šoku... Registrace, instalace aplikace v Apple TV, a normálně to hraje, žádnej problém. Obraz v pohodě, live i záznam, rychle to reaguje, totálně bez problému. Ještě zkusím postupně další zařízení (v rámci toho provozu zadarmo je povolené jen jedno zařízení, kde to může být zprovozněné) ale už teď mám takový pocit, že tímhle se moje - téměř dvacetiletá - kapitola s kabelovou televizí definitivně uzavírá.

Mam rok, za celou dobu jeden delsi vypadek a jeden kratsi. Ale je to rozdil co??? 🤣 V pondeli vyzkousim Vodafone TV v prohlizeci, ale mam takove divne tuseni, ze to bude porod. Mimochodem, pokud byste chtel na Telly slevu 10% staci poslat SZ 😉

  • -
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...