Přejít na obsah

Modem Vodafone Station


Ritchy

Doporučené příspěvky

To jsem nevěděl, že se k tomu UPC chovalo takto (v té době jsem od nich neměl internet). Ale stejně obecně bych spíše nekupoval proprietární zařízení pro konkrétního poskytovatele (alespoň za předpokladu, že existuje nějaká alternativa k němu), je to v důsledku zbytečná fixace a starost (upgrade sítě, podpora atd.) z mého pohledu.

Upraveno uživatelem r2d2
  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 3. 2024 v 16:01, DiDiDi napsal:

V první řadě bych zkontroloval, jestli nejde o konflikt (rozsahů) IP adres - podívejte se, jakou IP dává VPN a jakou router/modem, jakou IP má brána apod.

Díky za rady, nejspíš šlo o ten konflikt IP adres, ale než jsem se k tomu dostal, tak to žena zkusila u rodičů, kde to fungovalo. A když se připojila znovu doma, tak se to rozběhlo🙂

  • Start
  • -
  • Základní, Sport
  • Vodafone Station WiFi 6
  • brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj  po snížení na STAHOVÁNÍ 250 Mb/s   ODESÍLÁNÍ DAT 25 Mb/s   a tím pádem přechod z Cisco na Vodafone Station 3.1 mám problém STAHOVÁNÍ  3.13 Mb/s  ODESÍLÁNÍ DAT 25 Mb/s někdy i STAHOVÁNÍ  0.83 Mb/s . Testováno na přímo Router mode i po přepnutí na Bridge mode  na IPv6 i na změnu IPv4 . Co s tím ? Děkuji za nápadyNový textový dokument.txt

  • Basic
  • Basic+
  • -
  • Vodafone Station WiFi 5
  • Cheb
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten OFDM kanál by mohl být lepší, ale jestli je to příčina takhle nízké rychlosti to se mi úplně nezdá, jinak je to OK, ještě zkus restartovat modem chvilkovým odpojením od napájení a když to nepomůže tak zavolat na Vodafone co ti k tomu řeknou a samozřejmě nezapomeň tu rychlost měřit na počítači připojeným kabelem ať vyloučíš chybu ve špatné wi-fi.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modem resetován , odpojen , tovární nastaveni ....   kabel jak na PC tak v TV , WiFi testováno 2,4 i 5 připojen i další router ...  stále stejné . Zavolám na Vodafone a případně přejdu jinam . Děkuji moc za konzultaci . 

  • Basic
  • Basic+
  • -
  • Vodafone Station WiFi 5
  • Cheb
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dnes dopoledne mi na VS dorazila aktualizace FW - AR01.04.137.04_021624_7249.SIP.10

Docela by mě zajímalo, co se vše "změnilo". Minimálně jsem si všiml, že konečně DOCSIS svítí Online 😅. Taky by mě zajímalo, jestli se vyřešil i problém s kompatibilitou některých Mikrotiků (RB4011 apod).

Za mě zatím žádný problém - bridge mode.

  • -
  • -
  • -
  • Vodafone Station, Huawei B2368-66
  • Plzeň
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi dorazila aktualizace a nevím zda to souvisí anebo ne, ale zhoršil se o 20% upload. Bridge. Možná jen shoda náhod a něco na lince... A DOCSIS taky svítí, po půl roce, zeleně.

Upraveno uživatelem Vulva
  • Kabel 1000 Mb/s Profi
  • Premium 5G
  • Klasik
  • Vodafone Station 3.1
  • localhost
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...