Přejít na obsah

Kostičkování a výpadky obrazu


kebulek

Doporučené příspěvky

DVB-C placené nemám (když nepočítám těch 20-30Kč na vyúčtování). Vážně ho zvažuji, ale nechci se uvázat k placení, když nemám jistotu, že kostečkování přestane. UPC kabel mám natažený do komory (ještě bych mohl zkusit TV napojit přímo tam) a dál rozvedeny kabely po bytě  elektrikářem + dodané a zapojené (tři) zásuvky technikem od UPC. Mě spíš zaráží to, že dva roky to nedělalo a teď se na to nedá dívat. DVB-T sleduji na druhé TV v ložnici a nevšiml jsem si, že by kostečkoval obraz a vypadával zvuk. V obýváku jedu na DVB-C, protože chci mít ČT z Brna,...

  • -
  • -
  • Klasik
  • Technicolor, 4x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 1 hodinou, Zlaťák napsal:

Mě spíš zaráží to, že dva roky to nedělalo a teď se na to nedá dívat.

Tak zapremyslej, co se za ty dva roky zmenilo v okoli... kdo, kolik a jakych novych mobilu si poridil, jakou novou lednicku si poridil ci jiny pristroj, ktery muze zpusobit ruseni... kolik novych BTS s LTE signalem se objevilo v okoli, atd.
Treba te to pak prestane zarazet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdůležitějši je pro tebe to, že zaplacením se samo od sebe určitě nic nezlepší. Pokud je tam zdroj rušení a nedostatečně stíněné kabely nebo konektory, budou ty programy rušené pořád. Maximálně si budeš moct pozvat technika, který přeměří úroveň signálu, ale na 99% výsledkem bude, že si musíš pořídit kvalitnější kabeláž.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusím to v té komoře. Ale musím napřed sehnat redukci ze sroubovacího konektoru na klasickej antenovej. Nemám tam zásuvku, ale rovnou rozbočovač.

Zkoušel jsem i na hlavní televizi DVB-T a kvalita signálu 100 a chybovost 0. Takže to dělá jen DVB-C.

Upraveno uživatelem Zlaťák
  • -
  • -
  • Klasik
  • Technicolor, 4x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak se UPC musím omluvit. Problém byl nakonec v nekvalitním propojovacím kabelu mezi zásuvkou a TV. Zvláštní, že dva roky to fungovalo. Nakonec stačilo koupit kabel s trojitým stíněním a kvalita signálu je opět na stovce.

Upraveno uživatelem Zlaťák
  • -
  • -
  • Klasik
  • Technicolor, 4x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...