Přejít na obsah

Kostičkování a výpadky obrazu


kebulek

Doporučené příspěvky

od neděle to samé kostičky  v obraze a včera se UPC převedlo .Ráno výpadky internetu a televize.Než jsem šel do práce úplná katastrofa .Dnes 22.9. signál lepší a úroveň signálu klesla z 39,6 na 37.0 .To jsem resetoval modemovou část cihly .Zajímavost od včera se modemová část cihly zapíná na 2 krát .Naskočí internet pak to vypadne a na podruhé se to chytí.To jsem zvědavý jestli ,když klesla síla signálu mě to utáhne 3 věci ?Samozřejmě kabely jsem kontroloval .Kontaktoval jsem i  techniky ,nikdo neví kde je problém.

Upraveno uživatelem Pavel m
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

26 minutes ago, Standa napsal:

A není to náhodou MER?

Pokud by to byla hodnota úrovně, tak pravděpodobně v dBmV a to by byla slušná úroveň

hodnota je to  SNR.

   
Upraveno uživatelem Pavel m
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Už mě to kostečkování fakt nebaví.

DVB-C, Nova (SD), Prima (SD),...

 Kvalita signálu 30, úroveň bit. chyby 2000. Nedá se na to dívat. A to jsem uvažoval o placené nabídce. Dělá mi to už několik měsíců, ale dnes je to "luxus".

Do toho nepružnost UPC. Minulý týden v úterý jsem domlouval navedení jiného modemu. V pátek to urgoval. V pondělí mi odpověděli, ale do teď modem nenavedli.

  • -
  • -
  • Klasik
  • Technicolor, 4x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
43 minutes ago, Zlaťák napsal:

 Minulý týden v úterý jsem domlouval navedení jiného modemu. V pátek to urgoval. V pondělí mi odpověděli, ale do teď modem nenavedli.

Mozna to bude tim, ze nevedi - stejne jako ja - co ma byt to "navedeni modemu"...
K jakepak lumparne ho chces navest? :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Zlaťák napsal:

Už mě to kostečkování fakt nebaví.

DVB-C, Nova (SD), Prima (SD),...

 Kvalita signálu 30, úroveň bit. chyby 2000. Nedá se na to dívat. A to jsem uvažoval o placené nabídce. Dělá mi to už několik měsíců, ale dnes je to "luxus".

Pokud mas problem s prijimem , tak je potreba to resit a ne cekat ze to samo prestane, zvlast pokud uz to trva tak dlouho,
takze zacni kontrolou privodnich kabelu, pripadne zvaz jejich vymenu za kvalitnejsi, kdyz to nezabere tak si objednej navstevu technika UPC,
u me uz byt takhle za ty leta co ma UPC nekolikrat a vzdy jsme problem vyresily.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám nové rozvody, staré cca dva a půl roku. Tahal je elektrikář, ale následně zapojoval a proměřoval technik UPC. Nevím, jestli chci znova sekat do zdi (bohužel to není v husím krku). A nedělají to všechny kanály. Třeba všechny ČT (HD) mají kvalitu signálu minimálně 95 a chybovost maximálně 10. To stejné, když přepnu na zakodované HD verze Novy a Primy (černá obrazovka). Trošku to na mě působí jako "nechceš kostečky a výpadky zvuku, tak si zaplať placenou nabídku". Jen mám trošku obavy, aby nakonec výsledek nebyl stejnej. Zvláštní je, že cca dva roky všechno jelo bez problémů. Zlobí to až teď posledních několik měsíců.

Upraveno uživatelem Zlaťák
  • -
  • -
  • Klasik
  • Technicolor, 4x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...