Přejít na obsah

UPC Zone v novém


Návštěvník David R.

Doporučené příspěvky

Návštěvník David R.
před 8 minutami, Pepe napsal:

Protože už mi nejde upravit příspěvek, tak například v dotazníku ohledně My Prime na konci dotazníku byly dvě možnosti a vybrat z nich jednu kterou preferuji.. škoda, že tam nebylo např. proč to preferuji :/

U slovních hodnocení je vždy obtížné vyhonocení, proto k samotnému vyhodnocení využíváme bodobý systém. 

Nevidíte možnost "UPRAVIT" u svého příspěvku? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je dobře, že na úpravu příspěvku je jenom vymezenej čas, občas se najde nějakej *****, co u svejch původních příspěvků úplně změní význam a pak ty reakce nedávají smysl, 10 minut je tak akorát na kontrolu a opravu překlepů

spíš by mě zajímalo, kdy budou ty věci, co sem psal, fórum pořád nemá šifrovanou komunikaci O.o

Upraveno uživatelem Slamb
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u posledního by to asi bejt nemuselo, otázkou je, jestli se to dá nastavit, ale možná by nebylo od věci mít možnost poslední příspěvek úplně smazat, jako to bylo na starym fóru, třeba pro případ double postu

šifrování je rozbitý, protože za 5 dnů provozu nebyl nikdo schopnej to v administraci wedosu naklikat 9_9 nebo se to zaseklo v účtárně upc, kde ten poplatek 120 korun ročně budou zpracovávat měsíc

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Pepe napsal:

Chtěl jsem napsat Davidovi z UPC PM a napsalo mi to:
"Vaše schránka příchozí pošty je plná. Musíte odstranit nějaké zprávy před tím, než budete moci posílat další zprávy" moc těch zpráv tam teda nedám

 

Problém je v tom že puvodni schranka na starem foru mela nastavenou nekolikanasobne vetsi kapacitu nez ta současná na novem foru ,

proto pokud se vam tam nakupyly zpravy musite je promazat,

napr. me to nyni ukazuje ze mam schranku naplněnou z 2700%, nez ty zpravy vsechny smazu, tak u toto ztravim asi cely večer.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to žádná procenta neukazovalo (teda aspoň já to nikde nevidím). Celkově je ta pošta nějaká nepřehledná.

A když jsem chtěla napsat zprávu, pořád mi to psalo, že schránka je plná. A tak jsem mazala a mazala - a bohužel ani při jedné! zprávě ve schránce mi to neumožnilo napsat novou zprávu. Až při úplně prázdné schránce.

  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná sem jenom natvrdlej, ale ty časy mi nedávají logiku :D

je 1:40

pepe napsal příspěvek včera ve 23:45 (tzn. před dvěma hodinama)

tomus napsal příspěvek po něm před 4 hodinama

wtf O.o napadá mě jedině to, že se ten čas změnil z času vložení příspěvku na čas jeho úpravy

jo a další průšvih - nejdou mi sem do příloh nahrávat obrázky png, takže tady je odkaz >:(

casy.png

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...