Přejít na obsah

UPC Zone v novém


Návštěvník David R.

Doporučené příspěvky

Návštěvník David R.
před 3 hodinami, cvancara napsal:

Zacinam mit pocit, ze tohle forum slo do kytek. Kdyz si porovnam, kolik bylo prispevku ve starem a kolik jich je tu ted. RSS je asi taky v haji.

Čísla návštěvnosti říkají (měřím přes GA) , že na upczone chodí +- stejně uživatelů, jako před samotným spuštěním :)

RSS - co používáte na RSS zprávy? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, hpfunny napsal:

Mně nic nevadí, odpovídal jsem cvancarovi (a potažmo wogovi), že RSS mi funguje (i když to na nic nepotřebuji).:P

Tak se omlouvám, asi jsem se včera trefil do období sporadického fungování - od té doby se neobjevilo vůbec nic. Používám RSS Feed Reader.

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jobro
před 1 hodinou, Evzen napsal:

Tyhlety "vzdusny" designy jsou HNUS... PROC proboha lidi schvaluji (nebo nedejboze dokonce vyzaduji :( ) design kde 95% casu stravi SCROLLOVANIM?!?!?! :(

Přes protesty uživatelů, že fórum je špatně čitelné, se prosadil vzhled takový, jako je. Na př. šedé písmo na méně šedém pozadí - kdo to vymyslel? A že dnes je "trend" ředit vše a všude, prosazuje se homeopaticky ředěný text a naředěná informace. Vždyť ani chlast neobsahuje poctivých 40% lihu, ale méně...

Podobný dizajn mají i Windows 10. To je považováno za pokrok! A nastojte - některým lidem se "to" líbí!

Upraveno uživatelem jobro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ke vzhledu se už raději nevyjadřuji (bylo by to bohužel jen nošením dříví do lesa). 

Ale mám dotaz na věc, která byla ve starém fóru: uživatel si mohl do profilu doplnit svou lokalitu a služby, vše se zobrazovalo pod nickem. Bylo to užitečné, když někdo psal o nějakém výpadku, problému atd.

  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...