Odesláno 27. července 2017 7 let před 36 minutami, David - UPC napsal: Spíš bych to tipoval, že uživatel, který ca modul prodal téma následně smazal. Což se občas děje. Například "platí do smazání" atd. Podívám se do logů. CA Moduly neprodáváme / nepronajímáme z důvodu, že nepodporují videotéku My Prime, ani zpětné zhlédnutí. Cílem je, aby si klienti mohli užívat veškerých funkcí (MyPrime, zpětné zhlédnutí), což na CA Modulech nelze. Chápu argument pohodlnosti, jedno dálkové ovládání, žádná "cihla" u televize. Já osobně jsem se set - top boxu bránil a nedal na modul dopustit, ale s HD DVR Mediaboxem jsem změnil názor. Je hromada lidi, kteri ZAMERNE a ZCELA VEDOME zadnou hloupou videoteku ani zpetne shlednuti NECHTEJI (treba proto, ze dotycne funkce maji zajistene jinak a MNOHEM LEPE svym vlastnim zpusobem... nebo proto, ze je proste NEPOTREBUJI). A vy jim pod tou vasi NAPROSTO HLOUPOU zaminkou ZNEMOZNUJETE pouzivat sluzbu TAK JAK ONI SAMI CHTEJI. Jdete uz se opravdu vycpat s tou svoji hloupou argumentaci a nechte UZIVATELE, at si o zpusobu pouzivani sluzby ROZHODNOU SAMI!!!!!!!! Klidne si cpete uzivatelum nejake hloupe set-top boxy jako default, ale UMOZNETE(!!!) lidem pouzivat sluzbu i tak jak oni sami chteji!!!! JA TO PLATIM, tak JA budu urcovat, jak to budu pouzivat! Ne nejakej marketingovej jouda! Upraveno 27. července 2017 7 let uživatelem Evzen
Odesláno 27. července 2017 7 let před 2 hodinami, David - UPC napsal: CA Moduly neprodáváme / nepronajímáme z důvodu, že nepodporují videotéku My Prime, ani zpětné zhlédnutí. Cílem je, aby si klienti mohli užívat veškerých funkcí (MyPrime, zpětné zhlédnutí), což na CA Modulech nelze. Chápu argument pohodlnosti, jedno dálkové ovládání, žádná "cihla" u televize. Já osobně jsem se set - top boxu bránil a nedal na modul dopustit, ale s HD DVR Mediaboxem jsem změnil názor. CA modul priamo v TV tieto funkcie nepodporuje (My prime,archiv) ale k mojej plnej spokojnosti funkcie vyuzijem v laptope s tym,ze CA modulu by som sa za ziadnych okolnosti nevzdal.
Odesláno 28. července 2017 7 let před 1 hodinou, David - UPC napsal: S tím až tak nemohu souhlasit, že znemožňujeme využívání CA Modolů. Suhlasim,ale tym,ze ich oficialne neponúkate,nepriamo nutite klientov vyuzivat stb,co je este zakernejsie ako keby ste uplne skoncili s ich podporou,a v tom pripade adios upc. Upraveno 28. července 2017 7 let uživatelem ritchi
Odesláno 1. srpna 2017 7 let před 3 hodinami, Evzen napsal: Tak co, Davide, stale zadna reakce? To nebyly recnicke otazky, cekam na odpovedi. Tato varianta není nikde uvedena a aktivně tuto možnost nenabízíme. Jen v krajních případech. Můžete si koupit CA Modul, který je podporován v síti UPC.
Odesláno 1. srpna 2017 7 let Predpokladam, ze UPC ma nejake overene/schvalene verzie fw v Conax CI/CI+, na SK sa pouziva vylucne modul Smit, v CZ bol isty cas aj Technisat/Technicrypt.. nie je to skor tak, ze CI modul musi byt registrovany v db UPC (podobne ako modemy/routery), inak ich UPC nesparuje? Obavam sa, ze ina cesta ako secondhand modul od UPC/Lica neexistuje.. ale nech sa vyjadri niekto povolany z UPC! Super - Základní - Bratislava
Odesláno 1. srpna 2017 7 let Davide,mám to chápat tak, že když si koupím CA modul (například na odkazu níže), že mi ho UPC zaregistruje a nebude mě nutit používat doma ten krám navíc (Mediabox)?https://www.dvb-c-shop.cz/produkty/ca-modul-kabelovy/smit-conax-chipset-pairing-cam-ci.htm Basic, Super Red Basic Lite Základní Vodafone Station WiFi 5, CA modul Brno
Odesláno 2. srpna 2017 7 let před 14 hodinami, Zlaťák napsal: Davide,mám to chápat tak, že když si koupím CA modul (například na odkazu níže), že mi ho UPC zaregistruje a nebude mě nutit používat doma ten krám navíc (Mediabox)?https://www.dvb-c-shop.cz/produkty/ca-modul-kabelovy/smit-conax-chipset-pairing-cam-ci.htm Ano, pokud si ho koupíte přes Licu, tak Vám ho samozřejmně uznáme. To samé přes Aukro atd. Proto jsem psal, že nikomu nebráníme ve využívání služeb, jak chce. Strategie UPC jde ale jinou cestou. Cestou svých set - top boxů, ve kterých najdete již zmiňované funkce zpětného zhlédnutí, doplňkové aplikace, vidotéku My Prime a TV Archiv některých televizních stanic. Musím opět upozornit, že přes CA Modul nefungují služby Horizon, proto jej aktivně nenabízíme.
Odesláno 2. srpna 2017 7 let To by me zajimalo, jak ho u te Licy koupim, kdyz: UPOZORNĚNÍ pro zákazníky Kabelové televize UPC - Prodej tohoto produktu je v současné době zastaven. V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého kabelového operátora. To je takovy zacarovany kruh, Lica ho neproda, bo UPC. Hlavne by melo zalezet na uzivatelei, cemu da prednost a ne, jakou ma UPC strategii. Kdyz budu mit TV na zdi, tak urcite k tomu nebudu chtit zadnou dalsi krabici. Horizon si vyresim na PC, nebo nejakym donglem v HDMI. - - - CA modul OVA
Odesláno 2. srpna 2017 7 let Píšu to znovu, strategie UPC jde cestou vlastních set - top boxů a to především kvůli službám Horizon. CA Moduly aktivně nenabízíme, protože nepodporují funkce Horizonu. Pokud si jej klient chce zakoupit, má na to plné právo a nikdo mu v tom nebude bránit. To samé v jeho užívání.
Odesláno 2. srpna 2017 7 let A vám snad někdo drží nůž u krku, že musíte využívat služeb upc, když jste tak proti? Když se vám to nelíbí, proč nejdete jinam? Chápu, je jednodušší si stěžovat dokola a dokola, než udělat ázný krok a dát upc sbohem.
Přidat se ke konverzaci
Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.