Přejít na obsah

budeš mít Telefon EU Business a basta :)


CableG

Doporučené příspěvky

Návštěvník Dragokazov

Tak už nám to svinstvo přišlo taky. Aktuálně máme 350M + Premium TV + HBO + 2x cihlu + CA modul a platíme 1500 měsíčně. Teď nám to chcou ještě zvednout o další stovku. Vidím to tak, že dám výpověď a uvidíme, co se stane. Možností je naštěstí spousta jak se připojit jinak, buď od toho nesmyslu ustoupí, nebo to shodím na základních 100 Mbit a upload dovážím bezdrátem do dual WANu. Když jsou nenažraní, tak nebudou mít nic :lol:

Hmm, tak koukám, že 20 metrů od nás už je konkurent, který nabízí 300/100 s agregací 1:1 a TV za 890 Kč měsíčně. Asi je načase zjistit, co by chtěl za dotažení ^.^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

Toho se nebojím, je to asi největší Ostravský ISP, jedou na vlastní optice. To UPC mě teda pěkně ale namíchlo, asi zkusím otevřít spor u ČTÚ, jelikoý to prodlužování smlouvy s pokutou 700 Kč měsíčně mi příjde už přes čáru co si jde dovolit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CableG: můžu se zeptat jaké podmínky ve smlouvě máš dosud?

 

aktuálně mám slevu 20% s úvazkem 24 měsíců, je tam nějaká smluvní pokuta za dřívější vypovězení - to bych musel hledat kolik je to přesně ale mám pocit, že to vycházelo nějak tak, že úspora/pokuta je vyrovnaná někde kolem 6. měsíce

 

změna pokuty na 700 Kč za měsíc a zdražení o telefon, o který nestojím - to mi přijde opravdu jako dost ostrá karta, fakticky se tím zavazuju, že UPC zaplatím minimálně 8400 ročně a služba se mi přitom ještě oproti současnosti výrazně cenově zhorší

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toho se nebojím, je to asi největší Ostravský ISP, jedou na vlastní optice. To UPC mě teda pěkně ale namíchlo, asi zkusím otevřít spor u ČTÚ, jelikoý to prodlužování smlouvy s pokutou 700 Kč měsíčně mi příjde už přes čáru co si jde dovolit.

 

Předpokládám, že tím "největším ostravským ISP" máš na mysli firmu PODA. No potěš koště, ale na druhou stranu "kdo chce kam ..."

Když se ti zdá dodávaná služba od UPC, kterou jsi uvedl v předchozím příspěvku předražená (samozřejmě v rámci současných tarifů) tak ti přeji s novým poskytovatelem hodně úspěchů a za půl roku se ozvi :salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov
dyž se ti zdá dodávaná služba od UPC, kterou jsi uvedl v předchozím příspěvku předražená

Já nemám problém s cenou, klidně dám nějakému ISPčku stejné peníze a třeba i víc, ale příjde mi jako nehoráznost všem narvat závazek 12 měsíců, který se bude obnovovat a za výpověď sankci 700 Kč měsíčně.. Ta smlouva je defakto nevypověditelná bez toho, abys jim platil tisíce za nic.. Kdyby za to snížili cenu na půlku, tak dejme tomu.. Ale oni chcou platit víc, a ještě mít nevypověditelnou smlouvu, kde máš jistotu, že budeš platit pokudu prakticky vždy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

To je nesmysl, smlouvu bez úvazku s tebou v pohodě uzavřou. S tou výše uvedenou změnou vyjádříš nesouhlas, smlouva zanikne a pak uzavřeš novou. Pokud teda s UPC rovnou nevyjednáš jiný podmínky pro současnou smlouvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. Ta smlouva je defakto nevypověditelná bez toho, abys jim platil tisíce za nic..

 

Zase to nepřeháněj, když smlouvu vypovíš např. první měsíc, poté co ti započalo nové "věrnostní období", tak se o žádné tisíce nejedná.

Vidím že ti princip "věrnostního období" není asi vůbec jasný, souhlasil jsi s podmínkami a teď nadáváš! Je přece jasné, že nebudu vypovídat smlouvu 2 měsíce před ukončením slevy a doplácet zpětně 10 měsíců, ale ty dva měsíce už nějak doklepu a neplatím žádné doplatky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

Vidím, že někteří vůbec nepochopili o co se jedná, takže to napíšu úplně polopatě, aby to pochopil každý.

S podmínkama jsem nesouhlasi, platím už asi 10 let plnou cenu a nejsem za to ničím vázán a chci, aby to tak zůstalo.

UPC pro Business klienty od 1.2.2017 zavádí povinný závazek na 12 měsíců, po uplynutí 12 měsíců se prodlužuje o dalších 12 měsíců bez možnosti to mít jinak. Za toto NENÍ žádná sleva, prostě platíte PLNOU cenu a jste vázáni. Pokutu platíte 700 Kč za každý ZBÝVAJÍCÍ měsíc do konce závazku. Pokud tedy vypovíš měsíc po začátku dalšího, tak platíš pokutu 7700 Kč za nic. Nečerpáš žádné zvýhodnění, slevy, ten závazek je jen, aby vymlátili další peníze, jako protihodnotu nenabízí vůbec nic, naopak ještě zdražují. Nejde tedy o žádné vracení slevy jako u home tarifů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...