Přejít na obsah

budeš mít Telefon EU Business a basta :)


CableG

Doporučené příspěvky

Také mi to přišlo. Vyletěl jsem z kůže a volal tam, operátorka tvrdila, že to předá na nějaké jiné oddělení a ti se do pěti dnů ozvou. Že prý nebude problém nastavit to jinak nebo nechat tak, jak to je nyní. Tak uvidíme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nehodlám tady přesvědčovat experta YABAKu, který stejně nejspíš nepřispěje něčím konstruktivním. Dotčení vědí, o co jde.

Od obchodníka, který nám služby UPC zřizoval mám doporučení odpovědět na mail zpět UPC a vyjádřit nespokojenost, že se jim tam toho sejde víc a budou ochotnější podmínky řešit. Jak už psal někdo výše, je třeba s UPC komunikovat a dohodnout si to.

Asi to už nestihneme do konce roku, ale dám vědět, jak půjde jednání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

Dejte vědět jak dopadnete, taky to už řeším, ale raději zjišťuju i alternativy, kdybychom museli skutečně odcházet. Nám dokonce už na poslední faktuře zvedni cenu, takže máme ještě navíc podanou reklamaci.

NvuaH.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Asi mají někteří vyvolení to privilegium, že jim UPC vnucuje něco novýho. A popravdě se ani nedivím, já mít zákazníka typu "Přemek", tak tu smluvní pokutu dám rovnou na meloun a je klid :D Mimochodem to o kontaktování UPC a vyjednání něčeho jinýho jsem tady napsal první já, někdo asi neumí číst.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Yabako, přesně takovou odpověď jsem od tebe čekal. Jako vždy. Vždy máš prostě pravdu i přes to, že z 70% ji nemáš. Tento dopis jsem už viděl u 2 lidí a to moc lidí co by mělo business tarif neznám ;) a chtít důkaz a říkat, že to je hoax a že to posílá konkurence je pěkná kokotina, kde by asi sehnali na tebe kontakt a věděli kolik platíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Že to posílá konkurence jsem nikde nepsal, to je pouze z tvoji bujné mysli :D A jako hoax to skutečně na první pohled vypadá, protože jestli to přišlo dvěma nebo třem lidem, to určitě není žádná plošná akce. Změny tarifů fa UPC dělala mockrát a pokaždý úplně jiným způsobem, než takto amatérsky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

Navrhuju v tomto vláknu YABAKU prostě ignorovat, je to jenom troll, který k tématu nic neví a snaži si tu jen honit ego a otravovat. Nic užitečného stejně nepřinese, tak proč se s takovým individuem zatěžovat? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...