Přejít na obsah

Konec JOJ v UPC


pol241

Doporučené příspěvky

Nyní jsem obržel od UPC e-mail, že program JOJ končí v nabídce UPC a bude nahrazen JOJ Family HD. Tak to ji děkuji pěkně. Lepší slovenská JOJ než JOJ Family HD. Celou dobu tvrdili, že stávající programy JOJ zůstanou v nabídce. Takže to znamená konec slovenských programů v nabídce.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si toho všiml a zaregistroval jsem (nejspíš Váš) příspěvěk na FB, kde Vám David odpověděl, že JOJ nebude vyřazena.

Pokud se změní pozice, tak ještě dobře, ale v emailu je tlačítko "Více informací naleznete zde", ale přitom tam JOJ Family HD není uvedena.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledně JOJ jsem se zatím na Facebooku nevyjadřoval. Kvitoval jsem, že stávající programy JOJ zůstanou a JOJ Family HD bude tak říkajíc do foroty do počtu, protože až možná na novou řadu Talentu je k ničemu, ale večerní e-mail od UPC mne vytočil.

 

Domníval jsem se spíše opaku, když došlo ke sloučení SK a CZ UPC, že přidají tamní programy, ale nyní jsem pěkně vytočený.

 

No jo, ale skutek utek. Samé lži a podrazy.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sice máte pravdu ohlědně práv, ale opravdu bych nerad, kdyby klasické SK programy skončily. Když to vezmu ohledně práv stačí se podívat na sport, také černá obrazovka do budoucna se může stát, že určitá společnost koupí práva k filmům s podmínkou, že napřed jej odvysílají oni např. ČT, NOVA či PRIMA koupí určitá exluzivní práva na odvysílání na území ČR přičemž společnost, která získá práva na stejný film a může vysílat na východě Evropy a mohou ten samý pořad vysílat u nás, přičemž ještě neběžel na společnosti, která zakoupila práva pro ČR, tak to budeme mít černou obrazovku? To se se týká dokumentů apod.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nyní jsem obdržel od UPC toto: Zdravím Petře, mrzí mě Vaše rozhořčení, ale v tuto chvíli se s tím nedá nic dělat. Jsme nuceni program JOJ vypnout, jelikož nemá práva pro náš trh. David - UPC Facebook tým

 

Přičemž 26.8.2016 psali Dobrý den, Tommy. JOJ Family HD je další program ze skupiny programů JOJ. Všechny ostatní stanice zůstávají. JOJ Family HD zařadíme doufejme kolem 15.9.2016. Slíbit na 100% to ale v současnosti nemohu. David - UPC Facebook tým“

 

Ke konci srpna zákazníkům mazají med kolem huby, místo toho aby řekli pravdu.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

V tomto UPC nehorázně lže, protože nic vypínat nemusí! Jestli mně na této firmě něco štve, tak je to jejich křivohubost, kdy neumí říct narovinu, že se prostě s JOJ dohodli na zařazení Family HD výměnou za to, že zruší JOJ a JOJ Plus :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...