Přejít na obsah

Skutočne naštvaný zákazník z Prahy


Návštěvník upcman

Doporučené příspěvky

Nevím.. našel jsem nějaký měřák za 4000 Kč, jestli to je on nevím, ale jako v diskuzi bylo psané, že měřák má jen pár vyvolených lidí. Proč? Proč jich nekoupí o něco víc a nepůjčí si ho mezi sebou, když je třeba vysoká odezva/výpadky? Jak jsem psal servis zajišťuje externí firma. Pořídí to jednou a mělo by to stačit :) Teda ještě vylepšit firmware v modemech/set-top-boxech a byl bych spokojený :lol:

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Kdyby dostačující DSAM stál nad 10k euro, tak by mě to hoodně překvapilo. Začíná na to na cca 2K euro jen tak by the way :)

 

Nevím, kolik techniků je celkem, ale pochybuji, že to bude nějaké vysoké číslo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Obyčejnej měřák za pár kaček není měřák, ale ukazovátko a nic se s ním nezjistí. Taky není úplně pravda, že by technik UPC měřák neměl, u mě byl dvakrát na reklamaci a poprvé jenom výměna modemu, ale podruhé už to proměřil (nakonec byla chyba někde na trase na zpětným kanále, tři dny to zjišťovali a udělal to kdosi, kdo vyhodil zásuvku a zapojil to do nějakých domovních rozbočovačů - to sem z nich vydoloval na dotaz). Co si ale myslím je, že UPC může dle údajů z modemu celkem přesně vědět, jestli je problém u konkrétního usera, anebo problém plošně (v nějaký části), takže podle toho pak dojede buď jenom "měnič modemů", anebo skutečnej technik. No třeba to vysvětlí někdo přímo z UPC :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...