Přejít na obsah

Podrazy UPC


Návštěvník Hasalx

Doporučené příspěvky

Návštěvník Hasalx

UPC NEBRAT, NEBRAT a NEBRAT

Stěhuji se tam, kde nemá pokrytí. Několikrát jsem se pral na způsob vypovězení smlouvy. Nikdo mi nikdy neřekl, že budu po 6ti letech muset vracet "věrnostní příspěvek". Teprve až po ukončení smlouvy, kdy jsem se ptal co a jak mi napsali, že mám doplatit 1400,-!!!! česky řečeno jsou to ku*vy. Dejte si na to všichni pozor a šiřte tuto mnou draze zaplacenou zkušenost dál. UPC není jediný poskytovatel internetu!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je strašný, jak sou lidi hloupý :( a tim nemyslim jenom hasalxe

https://plus.google.com/+Jakub%C4%8C%C3 ... gYwgZJ9Cce :roll:

skoro mám takovej pocit, jestli někdo neorganizuje nějakou celostátní soutěž, ve který se blbečkové trumfujou, kterej z nich je největší :shock:

babiška ale zatim neohroženě vede :?

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedokážu pochopit lidi, kteří jsou buď příliš líní přečíst si smlouvu před podpisem, nebo příliš hloupí na to, aby pochopili její text. A pak se rozčilují, jak byli podvedeni. Proč by tě UPC mělo upozorňovat na něco, co jsi podepsal? Co je jasně napsáno v ceníku? A co se notabene už x-krát propíralo tady na fóru? Jsi snad malé dítě? Nebo nesvéprávný? Už nežijeme v sociálismu, nikdo ti nedá nic až pod nos, každý je zodpovědný sám za sebe.

UPC ti poskytovalo služby se slevou, která ti byla poskytnuta za určitých podmínek. A ty jsi ty podmínky nedodržel. Považuji tudíž za naprosto logické, že ti tím pádem zanikl i nárok na danou slevu, a musíš doplatit rozdíl do plné ceny.

BTW - a nezapomeňte mě označit za placeného agenta UPC.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

Vy jste si vzal zvýhodněnou cenu výměnou za závazek, který jste nesplnil a teď si ještě stěžujete, že je UPC tak moc zlé a chce vrátit peníze o které byste se neoprávněně porušením smlouvy obohatil? Musíte být hodně hlopý, když si zrovna na toto stěžujete :roll: Nikdo Vás přece nenutil si akční cenu brát, mohl jste si platit pěkně plnou cenu a mít smlouvu bez závazku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tedy je. Napiste to nekdo, kdo vite, ve zkratce, at se nemusime probirat tunou malych pismenek. Kazdy mnohalety zakaznik UPC ma, predpokladam, vernostni slevu, ktera se mu automaticky prodluzuje. Jednoho dne ale dojde k ukonceni odebirani sluzeb UPC (neocekavane). Pri ukoncovani smlouvy, vraceni vypujcenych zarizeni atd. si UPC nerekne o vraceni vernostniho prispevku? Tedy rekne, ale az po sesti (6) letech?

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Jak to tedy je. Napiste to nekdo, kdo vite, ve zkratce, at se nemusime probirat tunou malych pismenek. Kazdy mnohalety zakaznik UPC ma, predpokladam, vernostni slevu, ktera se mu automaticky prodluzuje. Jednoho dne ale dojde k ukonceni odebirani sluzeb UPC (neocekavane). Pri ukoncovani smlouvy, vraceni vypujcenych zarizeni atd. si UPC nerekne o vraceni vernostniho prispevku? Tedy rekne, ale az po sesti (6) letech?

Ale o to tady právě jde, že je někdo líný číst. Bylo to tady i ve zkratce popsáno už několikrát a stejně to nestačí. A nebude to stačit ani teď, stejně za čas zas někdo přijde s tím, jak ho UPC odírá, protože chce zpět částku za nedodržení podmínek věrnostní slevy.

 

Každý zákazník, při podpisu nové smlouvy nebo změně smouvy staré se může rozhodnout, zda chce služby s věrnostní slevou nebo bez. Pokud se rozhodne pro věrnostní (nižší) cenu, tak se zavazuje, že bude odebírat služby UPC po dobu 12 měsíců. Každým rokem se mu pak tento závazek automaticky obnovuje, pokud jej sám, nejpozději cca 15 dnů před ukončením tohoto 12 měsíčního období nevypoví. Na to, že dojde k dalšímu obnovení věrnostního období, je zákazník ze strany UPC vždy dostatečně včas dopředu informován, např. v Moje UPC nebo ve vyúčtování, aby se mohl rozhodnout, zda chce ve věrnostním období pokračovat nebo ne. Pokud se rozhodne v průběhu věrnostního období ukončit smlouvu s UPC, tak doplatí rozdíl mezi cenou věrnostní a normální za ty měsíce, kdy odebíral služby s věrnostní slevou, ale pouze od data obnovení věrnostního období, ne za celé období trvání smlouvy. Tedy věrnostní příplatek se nevrací za dobu 6 let, jak by z výše uvedeného příspěvku mohlo vyznít, ale protože věrnostní období je 12 měsíční, tak jen za 1 až maximálně 11 měsíců. Pokud ale zbývá do konce věrnostního období pouze jeden či dva měsíce, tak je dobré si spočítat, zda dodržení věrnostního období nepřijde levněji než doplatek věrnostní slevy.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro doplnění.

V Moje UPC - Aktuální služby: Vaše věrnostní období této služby končí xx.xx.2016

V případě potřeby změnit automatické prodloužení věrnostní slevy pro další období, kontaktujte prosím naše klientské centrum na tel. čísle 241 005 100 Učiňte tak prosím alespoň 15 dnů před uplynutím věrnostního období.

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...