Přejít na obsah

Podrazy UPC


Návštěvník Hasalx

Doporučené příspěvky

Návštěvník Cipísek

Hnus je, když je někdo hloupej a nedodrží podmínky smlouvy a pak se strašně uraženě tváří když musí doplatit věrnostní slevu.Takže příště pořádně přečíst smlouvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ThomasM

K UPC lze mít mnoho výhrad, ale v mám v mailové schránce jak za rok 2014 i 2015 upozorňovací mail na ukončení věrnostního období - takže informací je celkem dost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Hasalx

Nechal jsem nějakou dobu kulminovat názory a líbí se mi, jak jsou někteří chytří. Číst umím, mám třeba i VŠ a nebo jsem členem Menzy. Doufám si tedy tvrdit, že IQ houpacího koně nemám. Rád bych viděl některého z kritiků, jak by se tvářil on, když by se musel nečekaně stěhovat z města na vesnici, kde UPC není a nebude (to mi řekli, když jsem chtěl změnit místo připojení). Jsou okolnosti, které se bohužel nenechají dopředu předpokládat bez věštecké koule a na ty by se měli brát ohledy a okolnosti, které ano a pak by mělo platit, že za blbost se platí. Každopádně děkuji za diskuzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman
Nechal jsem nějakou dobu kulminovat názory a líbí se mi, jak jsou někteří chytří. Číst umím, mám třeba i VŠ a nebo jsem členem Menzy. Doufám si tedy tvrdit, že IQ houpacího koně nemám. Rád bych viděl některého z kritiků, jak by se tvářil on, když by se musel nečekaně stěhovat z města na vesnici, kde UPC není a nebude (to mi řekli, když jsem chtěl změnit místo připojení). Jsou okolnosti, které se bohužel nenechají dopředu předpokládat bez věštecké koule a na ty by se měli brát ohledy a okolnosti, které ano a pak by mělo platit, že za blbost se platí. Každopádně děkuji za diskuzi.

Chlubit se tim, ze mas vs je zbytečný, tu ma v ČR kazdy blb (staci se mrknout do parlamentu :-D)

 

Ted k veci, smlouvu mas moznost převést. Mels moznost bez vernostni slevy, ale to by te vyšlo naprosto stejne, kolik ted budeš doplácet. Takže kazdy vysokoškolák určité pochopí, ze vernostni slevou nemůže prodelat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC NEBRAT, NEBRAT a NEBRAT

Stěhuji se tam, kde nemá pokrytí. Několikrát jsem se pral na způsob vypovězení smlouvy. Nikdo mi nikdy neřekl, že budu po 6ti letech muset vracet "věrnostní příspěvek". Teprve až po ukončení smlouvy, kdy jsem se ptal co a jak mi napsali, že mám doplatit 1400,-!!!! česky řečeno jsou to ku*vy. Dejte si na to všichni pozor a šiřte tuto mnou draze zaplacenou zkušenost dál. UPC není jediný poskytovatel internetu!!!

 

Úroveň tvého příspěvku spíš odpovídá základnímu vzdělání :D

 

...Rád bych viděl některého z kritiků, jak by se tvářil on, když by se musel nečekaně stěhovat z města na vesnici, kde UPC není a nebude (to mi řekli, když jsem chtěl změnit místo připojení)...

 

Já tedy VŠ nemám, ale že bych v tomto případě musel vrátit slevu, by mi bylo jasné. :roll:

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Nechal jsem nějakou dobu kulminovat názory a líbí se mi, jak jsou někteří chytří. Číst umím, mám třeba i VŠ a nebo jsem členem Menzy. Doufám si tedy tvrdit, že IQ houpacího koně nemám. Rád bych viděl některého z kritiků, jak by se tvářil on, když by se musel nečekaně stěhovat z města na vesnici, kde UPC není a nebude (to mi řekli, když jsem chtěl změnit místo připojení). Jsou okolnosti, které se bohužel nenechají dopředu předpokládat bez věštecké koule a na ty by se měli brát ohledy a okolnosti, které ano a pak by mělo platit, že za blbost se platí. Každopádně děkuji za diskuzi.

A za tvoje stěhování snad může UPC, že tím argumentuješ?! Jinak takový "okolnosti" si může vymyslet každej (může to být samozřejmě pravda) a UPC nemá žádný páky na to, aby se zkoumalo jak to je doopravdy. V tomto případě holt neseš riziko ty, když sis službu za zvýhodněnou cenu objednal a nějakou dobu využíval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Lucidi

Zdravím. Potřebovala bych posoudit moje první vyúčtování od UPC. Objednala jsem si balíček int+tv. Konkrétně internet 100+ a tv Klasik 100+. V den kdy jsem to objednala byla cena 649,- + pronájem za modem 70kč + pronájem hd boxu 70kč + připojovací poplatek 99kč. Samoinstalaci jsem provedla sama.

Smlouvu mám od 2.6. A vyúčtování mi přišlo na 1020kč. S čím jsem tedy nepočítala a absolutně nechápu, kde se tahle částka vzala. Ať to vyúčtování študuju jak chci prostě tomu nerozumim.

Byl by někdo tak ochotný a vysvětlil mi, proč mi byla naúčtována taková pálka? Přidávám screeny z vyúčtování http://jyxo.info/uploads/98/98218cfafccd80d56bc3c537a0cdb7b0cf07cf0b.png

http://jyxo.info/uploads/B6/b6b8189662dca6cac26c29b47b859c6b5eb755c5.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

je to jak píše hpfunny.

Stačí si přečíst první stránku faktury:

 

Z prvního vyúčtování se obvykle dozvíte, že máte zaplatit vyšší částku, než čekáte. Je to proto, že v prvním

vyúčtování je třeba uhradit:

1. Poplatek za připojení, pokud nebylo provedeno ZDARMA.

2. Užívání služby od aktivace do počátku prvního zúčtovacího období.

3. Užívání služby v prvním zúčtovacím období.

 

 

takže platíte teda cca za měsíc a půl a to konkrétně 2.6.2016 až 14.6.2016 poměrnou částku 371,14 (tento rozdíl se platí jen v p

a pak už dále budete platit každý měsíc 15.6.2016 až 14.7.2016 částku 648,99

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...