Přejít na obsah

Podrazy UPC


Návštěvník Hasalx

Doporučené příspěvky

Návštěvník Mravenec
Jak to tedy je. Napiste to nekdo, kdo vite, ve zkratce, at se nemusime probirat tunou malych pismenek. Kazdy mnohalety zakaznik UPC ma, predpokladam, vernostni slevu, ktera se mu automaticky prodluzuje. Jednoho dne ale dojde k ukonceni odebirani sluzeb UPC (neocekavane). Pri ukoncovani smlouvy, vraceni vypujcenych zarizeni atd. si UPC nerekne o vraceni vernostniho prispevku? Tedy rekne, ale az po sesti (6) letech?

Tak to není. UPC nechce vracet nic jen doučtuje do plné ceny služby od doby, kdy došlo k automatickému prodloužení smlouvy do její výpovědi tedy max 11 měsíců a myslím max 100 Kč za měsíc a službu.

 

Odesláno z mého Lenovo P70 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mravenec
Nechal jsem nějakou dobu kulminovat názory a líbí se mi, jak jsou někteří chytří. Číst umím, mám třeba i VŠ a nebo jsem členem Menzy. Doufám si tedy tvrdit, že IQ houpacího koně nemám. Rád bych viděl některého z kritiků, jak by se tvářil on, když by se musel nečekaně stěhovat z města na vesnici, kde UPC není a nebude (to mi řekli, když jsem chtěl změnit místo připojení). Jsou okolnosti, které se bohužel nenechají dopředu předpokládat bez věštecké koule a na ty by se měli brát ohledy a okolnosti, které ano a pak by mělo platit, že za blbost se platí. Každopádně děkuji za diskuzi.

Tak tyhle případy řeší retence. Stačí se zeptat, požádat o nabídku možných řešení ...

 

Odesláno z mého Lenovo P70 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník

Dobrý den. Jsem zákazníkem UPC již několik let. Výpadky minimální, velmi slušná rychlost, k mé práci potřebuji denně spolehlivé připojení a to na rozdíl od Vodafone bylo. Ovšem poslední měsíc mi s nimi během pár dnů přešla trpělivost. Internet vypadával, porucha nahlášená, odstranění potíží se neustále posouvalo ze dne na den. Porucha byla i nedaleko mého bydliště, když jsem se tam byla podívat nikdo na místě nebyl. Bylo porušeno dle vyjádření pracovníka 8 kabelů a proto se oprava tak protahuje. Sekal se obraz na televizi, net to samé, víkend ještě ušel ale po víkendu se začalo opravovat a od té doby prostě nešlo nic. Jelikož pracuji pro firmu, mohla jsem dostat i padáka pokud bych se včas neomluvila. Po kontaktu na klientské centrum a žádosti o náhradu mi bylo sděleno že tohle zákon neřeší. V mém případě to ovšem překážka v práci byla, jsem na ŽL, takže ušlý výdělek mi ani z části nikdo neuhradí. Po několika urgencích se ozvala paní která ohodnotila vzniklou škodu na necelých 300,-kč s tím že v srpnovém vyúčtování bude platba o tuto částku ponížena. OMYL, přišla plná částka 918,,- kč. Na můj dotaz nikdo nereagoval, sipo jsem tudíž přerušila a ozvali se až když jsem ostře najela s dotazem jestli čekají na to až se SIPO strhne. Byl mi nabídnutý nový výhodný balíček a pronájem modemu snížen na 40kč měsíčně. Jelikož to celé bylo podáno velmi šalamounsky a tak aby se vlk nažral a zákazník to sežral rozhodla jsem se ke změně. Zaplatím částku poníženou o vytýčenou "škodu" a od smlouvy odstoupím. Zajímalo by mě kolik lidí si tohle nechá v Olomouci líbit protože na našem konci má UPC skoro každý a jestli se někdo vůbec ozval. Co mě irituje nejvíce? Jejich znělka na mobilu na nahlášení poruch " máte problém? a pak asi 4x zmáčknout správnou předvolbu...Již jednou jsem měla pokažený modem, shodou náhod byl výpadek netu celkově kvůli poruše někde v Praze a pracovník mi mylně odpověděl že modem je v pořádku i když nic nebliká. Druhý pracovník již konstatoval že to problém je. Porucha nahlášená ve čtvrtek, pracovník dorazil až ve středu následující týden. Než nám UPC vůbec zapojili bylo to též nahánění technika, po urgenci se dostavil v sobotu (bydlel nedaleko a prostě se smiloval). Děkuji, ale takovéhle jednání nehodlám tolerovat, všeobecně si operátoři dělají co chtějí..s UPC jsem byla spokojená ale je nedorozumění a zcela evidentní okrádání. 300x počet postižených lidí co se takto nechají je asi hodně, jenom firma přesně ví kolik jich tento měsíc "natáhla".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když je někdo hloupý a naivní. Jestli čekáte, že za pár stovek dostanete garanci vyřešení závady třeba do 24h, pak se s dovolením musím smát. Jestliže jste na internetu opravdu závislá jak píšete, je vaše hloupost, že nemáte zálohu a jestli chcete tu garanci, pořiďte si B2B službu, ale nečekejte, že budete platit pár set korun.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník montas2610

Je tu někdo stejně oprčen z Olomouce, prosím?? Bydlím část Hodolany, výpadek byl snad 6 dnů, úplný výpadek 2 dny. Přišlo vám vyúčtování snížené o avízovanou úhradu škody a nebo jste se ani nepídili po tom kolik za to? Nenechte se okrádat, necelé 3 stovky x nevím kolik desítek stovek rodin je hodně peněz za nula nula nic. Andrea

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník montas2610
Když je někdo hloupý a naivní. Jestli čekáte, že za pár stovek dostanete garanci vyřešení závady třeba do 24h, pak se s dovolením musím smát. Jestliže jste na internetu opravdu závislá jak píšete, je vaše hloupost, že nemáte zálohu a jestli chcete tu garanci, pořiďte si B2B službu, ale nečekejte, že budete platit pár set korun.

 

 

Vy jste asi nečetl pořádně o co mi jde, že? Byla avizovaná sleva na další měsíc a ta nebyla provedena, nebavím se teď o rychlosti technika ale o tom kolika lidem slíbili odečíst částku za neprovoz a neudělali to. Naučte se, prosím odpovídat na to na co se ptám, ano? Děkuji

 

Když jsem to donutila i krnovského primáře tak to zvládnete i vy, evidentně jste textu rozuměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...