Přejít na obsah

Ext. disk ke SMART TV - délka kabelu


Trabi

Doporučené příspěvky

Ahoj všem. Možná zvláštní dotaz, ale...potřebuji najít ext. disk do mé Smart TV, který by měl délku kabelu USB aspoň min. 50 cm, lépe více. Měl by mít kapacitu 500 GB. Jinak mi totiž bude z TV viset a to se mi nelíbí. Všude jsou disky s krátkými kabely (aspoň mi to přijde) a výrobci jaksi neuvádí délku kabelu. Má někdo nějakej tip? Moc díky za pomoc.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Delší kabel na externím HDD, kterej je z USB i napájen, je takřka vždy problém. Ono to třeba chvíli funguje, pak se to odpojí, pak zase v pohodě atd. Toto určitě nebrat, buď ten HDD nějak přichytit k TV a nechat kabel krátkej, anebo kabel dlouhej, ale s extra napájením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jana014

Zdravím,

já nahrávám z TV Samsung na extérní disk Samsung 500 GB. Taky jsem nechtěla nechat viset disk z TV /mám ji na stěně/. Dělala jsem pokus s USB prodlužovačkou-nefungovalo to. Pořídila jsem na zkoušku levný kabel Sencor USB 3.0 micro b dlouhý 1,5m - funguje perfektně. Nahrávám takto už cca 2 roky a plná spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Většina disků má kablík par desítek CM, prodloužení o metr kvalitnějším kabelem by nemel být problém. Případně bych místo prodloužky bych vyměnil krátká kablík za delší, dost disků je nemá napevno. Kabel nestojí zas tolik aby si to nevyzkoušel, případně se dá v Eshopu do 14 dní vrátit a případně vyměnit za aktivní USB prodlužku/kabel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...