Přejít na obsah

Wifi modem od UPC


Návštěvník kros74

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Mozne je vsechno, stim jaky material v UPC pracuje, neocekavam, ze bych nekdy dostal relevantni a vzdy pravdive informace. Kdo normalni a prumerne inteligentni by chtel delat ve firme jako je UPC :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty nove modmy co maj 5Ghz AC davaji jen firmam, testovani jiz skoncilo.

5Ghz Nko z teoretickych max 300MB mam na vsech zarizenich k 200Mb (ipad, iphone, MB, Dell ntb)

Tohle ti tedy nevěřím, 200 Mbit/s na 300 Mbit/s AP (802.11n v konfiguraci 2 x 2 : 2) je z říše snů.

 

Moje 450 Mbit/s vybavení (802.11n v konfiguraci 3 x 3 : 3) aktuálně dosahuje toto:

4971185636.png

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Papírově ten Compal WiFi modem vypadá výborně, ale zajímalo by mě, jestli je spolehlivý - viz potíže popisované v sousedním tématu zde.

Pokud by byl spolehlivý jen v bridge módu, tak můžu zůstat u stávajícího Cisco EPC3925.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Je to zařízení a jako takové vám nikdo nezaručí jeho 100% funkčnost proto je na všechno zboží záruka.

Ohledně možností nastavování co člověk to názor tak že pro většinu lidí je OK a pro někoho nevyhovuje.

Dost firmám se tento modem dodával a fungují na něm, až na pár vyjímek který potřebovali navrátit jiný modem, ale to je specifický problém jako u jiných tipu a komunikací mezi zařízením a také ochotou Ajťáku ve firme něco nastavovat. Což v domácím prostředí také vetšinou odpadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Jde mi o to, jestli Compal (v router režimu) také tak často zamrzává podobně, jako třeba Technicolor.

Jednou mi technik vyměnil mé Cisco EPC3925 za Technicolor. Vůbec jsem pak nechápal, jak někdo může s Technicolorem fungovat. Téměř každý den bylo potřeba jej vypnout a zapnout, protože zamrzl, případně se tvářil, že není nezamrzlý, ale prostě v nějakém smyslu nefungoval - třeba nejela WiFi.

Během 14 dní jsem si nechal vrátit zpět Cisco EPC3925, které je naprosto spolehlivé.

Nevýhoda Cisco EPC3925 je, že má strašně malé pokrytí WiFI (nedosáhne použitelně ani přes dvě panelákové příčky). Navíc v router-režimu nedá víc než cca. 150Mbit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Toto bych spíše na závadu onoho kusu než všech Technicolorů. Techto modemů je na síti tisíce a tento problém by asi byl dost závažný.

S pokrytím signálu netuším je li na tom húře/lepe než EPC3925, neporovnával jsem je. Za mě hlavní výhoda je v Compalu u WiFi že jede duálně 2,4 i 5 Ghz a tak mohou být současně připojeni jak 2,4 tak 5 Ghz zařízení a není třeba přepínat v nastavení dle potřeby a nebo na zařízení které umí i 5 Ghz jet 2,4. + tuším že umí i host provos.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník RZ

Zdravím, je nějaká možnost výměny pronajatého Technicolora za Compal? Technicolor za celou dobu svého provozu neměl sebemenší potíže, jen mne lákají ty duální pásma 2,4 i 5 Ghz

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...