Přejít na obsah

Wifi modem od UPC


Návštěvník kros74

Doporučené příspěvky

Návštěvník kros74

Ahoj,chtel jsem se zeptat mam modem Cisco EPC3925 v byte mam vse pres wifi a rychlost max 80mb/s.Nabizi UPC ted nejaky lepsi modem kde by rychlost byla pres wifi vyssi.V pc mam toto (Linksys AE3000 Wireless-N USB Adapter)kde je rychlost az 450mb/s takze by nemel bejt problem .Internet mam 200mb/s.Diky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Momentalně ne (někteří ho již mají na testovnání, ale nejsem si jist rychlostí přes wifi). Každopádně, pokud se jedná o PC, tak je nejlepší ho připojit samozřejmě přes lan a ne přes wifi.

 

Těch 200mbit dosáhneš i s novým modemem horkotěžko, možná tak s 5ghz a když jseš dostatečně blízko modemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvůj adaptér má deklarovaných 450 Mbit/s, modem umí 300 Mbit/s v rozumných podmínkách se dá dosahovat asi třetinových rychlostí, tj. pokud si koupíš router s podporou 450 Mbit (Wifi N se třemi streamy), tak se dostaneš někam na 120 Mbit/s, se štěstím na 150 Mbit. Já mám 450 Mbit/s AP i adaptér a jede mi to někdy 120, docela často i kolem 150, naměřil jsem i hodnoty blížící se 200, ale to už je spíš výjimka a nelze na to spoléhat.

 

Pokud bys chtěl jít výš, tak bys musel vzít vhodně zvolený router s novějším AC standardem a k tomu i odpovídající adaptér do PC, ten tvůj AC neumí. To už ale nebude levná varianta.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ty nove modmy co maj 5Ghz AC davaji jen firmam, testovani jiz skoncilo.

5Ghz Nko z teoretickych max 300MB mam na vsech zarizenich k 200Mb (ipad, iphone, MB, Dell ntb)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...