Přejít na obsah

internet uz jedine s televizi? wtf?


Návštěvník zombee

Doporučené příspěvky

Návštěvník warman

Zombee:

1)pokud si domluvíš cenu napr 449kc a realne budeš platit 429kc za net a 20kc za tv je naprosto irelevantní. Je to naprosto v pořádku. A ty můžeš podávat zaloby na koho chceš.

2)to, ze platíš tv, tak se nikam nepředává. U ct a radii staci cestne prohlaseni (proto se tomu rika cestne prohlaseni, bo to nikde nekontroluji). ČT je sice statni podnik, ale to neznamená, ze muze získávat info kde chce. To by už bylo jednodušší pro cesky rozhlas zažádat o pristup do regidtru vozidel, 99,9% aut ma přece v sobe radio.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Ono hlavně to předávání údajů od UPC někam do ČT by nemělo valnej význam, protože spousta domácností to má tak, že koncese platí někdo jinej, než kabelovku a nikdy by se nedalo dobrat výsledku. Navíc to, že si platím TV od UPC neznamená, že ji musím sledovat nebo vůbec mít. Platit si můžu co chci, to je moje volba. Stejně jako když si koupím dálniční známku a pak za celej rok na dálnici ani jednou nevjedu, tak je to jenom moje rozhodnutí a ne povinnost využívat dálnice proto, že mám tu známku koupenou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Praha2
Zombee:

1)pokud si domluvíš cenu napr 449kc a realne budeš platit 429kc za net a 20kc za tv je naprosto irelevantní. Je to naprosto v pořádku. A ty můžeš podávat zaloby na koho chceš.

2)to, ze platíš tv, tak se nikam nepředává. U ct a radii staci cestne prohlaseni (proto se tomu rika cestne prohlaseni, bo to nikde nekontroluji). ČT je sice statni podnik, ale to neznamená, ze muze získávat info kde chce. To by už bylo jednodušší pro cesky rozhlas zažádat o pristup do regidtru vozidel, 99,9% aut ma přece v sobe radio.

 

 

Zdravíčko, můžete mne přestat oslovovat názvy svých imaginárních kamarádů?

 

1) Není to v pořádku, pokud o TV nebyla ani jednou řeč, z prvního hlediska je prostě obrovský rozdíl nákupu auta a za stejnou cenu auta s přívěsem, nebo jejich pronájmu. Nebo byste si v klidu jezdil v zapůjčeném autu s přívěsem?

 

2) Ale předává, zkuste se o tom pobavit s někým z praxe, kdo a jak na něj přišli na kontrolu do firmy a bylo to kvůli UPC, TV nevyužívali, ale platili jako mourovatí za plazmy, které měli jako infoobrazovky bez signálu z UPC.

 

3) Jakou si myslíte, že má čestné prohlášení přesně váhu? Jakože napíšu čestné prohlášení, že nekradu a všechno mi projde? LOL :santa:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Praha2
Ono hlavně to předávání údajů od UPC někam do ČT by nemělo valnej význam, protože spousta domácností to má tak, že koncese platí někdo jinej, než kabelovku a nikdy by se nedalo dobrat výsledku. Navíc to, že si platím TV od UPC neznamená, že ji musím sledovat nebo vůbec mít. Platit si můžu co chci, to je moje volba. Stejně jako když si koupím dálniční známku a pak za celej rok na dálnici ani jednou nevjedu, tak je to jenom moje rozhodnutí a ne povinnost využívat dálnice proto, že mám tu známku koupenou.

Nesmysl, i pokud je to bytovka na stejné adrese, dohledáte si to poměrně snadno, v UPC a koncesích zrovna i podle čísel bytů. Jasně že to neznamená, v tom máte pravdu, ale opravdu an sebe chcete zbytečně dohadovat a upozornovat na sebe a pak se soudit kvůli Nokii v šuplíku s FM, která už 5 let neběžela? :jocolor:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypatlanče, nesmyslné srovnávat TV v ceně s pronájem místo prodeje, to je spíš jako by ti dali k autu zadarmo (třeba) bicykl.

 

Vypatlanče, ono se platí za přijímač (tuner), i kdyby tam to UPC neměli, tak musej cvakat.

 

A co teprv chudáci, co mají v baráku rozvod ze společné antény.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...