Přejít na obsah

Rychlost downloadu


Návštěvník cajky

Doporučené příspěvky

Návštěvník cajky

Dneska kouknu do kdy je zaruka a jakmile skonci, tak ihned mazu za "ajtakama" v praci, at mi reknou, jestli neco takoveho se tam da dat, abych mel rychlejsi internet.

 

Si budu muset jeste rok pockat :) jsem myslel, ze ho mam dyl teda.

 

Tak dnes mi to jede zatim down cca 42MB/s a stahuju cca 5.5MB/s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Ohledne zaruky - ztracis zaruku tam, kde to je plombovany. Uz se davno neresi to, ze si clovek zmenil hdd, pamet,.. Samozrejme pri dani do rma je lepsi tam dat puvodni komponenty :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám problém s rychlostí downloadu - jelo mi to cca 8Mbit down/4Mbit up na tarifu 40/4, tak jsem ve snaze vyřešit problém změnil tarif na nově nabízený 100/10 a teď mi všechny speedtestery ukazují 8/10, rychlost downloadu se nehnula ani o píď. Nesetkali jste se někdo pls se stejným problémem? Přes léto mi to jelo krásně rychle, ale teď se přes těch prokletých 8Mbit nemůžu dostat :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modem Ubee EVW3226, síťovka Intel 7260, jedu přes wifi, zkoušel jsem na rychlost.cz, na Lupě i ten speedtest na stránkách UPC, všude je výsledek stejný, 8 down/10 up. Zkoušel jsem i jiná zařízení (tablet, mobil) a klasické řešení vypnout zapnout modem a výsledek je stejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...