Přejít na obsah

HD Mediabox DVR a připojení TV


Návštěvník Romul58

Doporučené příspěvky

Návštěvník thunderfoot

NO JO TO JAKO MÁM NĚKDE TEN KÓD NAJÍT NA DO TV NEBO DO SETTOBOXU ? NO NEVÍM JAKÝ JE TEN KÓD A ANI KDE JEJ TEDY DOHLEDAT MNO ONO MI ANI DOST DOBŘE NEJDE DO HLAVY JAK A KDE ZMĚNIT HESLO NEBO I NÁZEV WIFI Z MOBILU ANI TABLETU TO NEPŘIJME I KDYŽ NABÍDNE A TAKY MI NEJDE DO HLAVY CO VLASTNĚ ZNAMENÁ TO FREE WIFI JSEM SE ZAREGISTROVAL I MI VYJELA TABULKA NA MOBILU NALEZENÝCH WIFI ALE SIGNÁL ANI PŘIPOJENÍ NIC JEDU POUZE NA DOMÁCÍ SÍŤ A JENOM V BYTĚ UVNITŘ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník jandik

Na konci manualu mate seznam znacek televizi a prislusne kody. Jaký kod vybrat? Psal jste, ze mate Thomson, tak jaky kod vybrat.... Zkusil bych treba Samsung nebo Panasonic.

A kam ho zadat? Nevim, ted varim z vody a tipuju, ale neni to treba v tom manualu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
Návštěvník Martin159

Dobrý den,

Mohu Vás požádat o radu. Mám od UPC horizon hd mediabox. Nyní mám propojeno pres kabel hdmi s tv samsung. Včera jsem dostal od tchána lg dvd recorder ,který má 2x scart a cinche. Poradíte úplnému laikovi jak propojit aby na recorder sli nahravat programy co mám přes set top box.

Díky moc všem 

Martin M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Martin159

Asi by to bylo jednodušší ale rad bych propojil přes rekorder,který slouží i jako dvd přehrávač. Je možné to nějak jednoduše propojit aby to nahravalo? Nebo je to složitá divočina :-).

před 11 minutami, namec napsal:

neni lepsi nahravat na disk,ktery pripojis usb kablem

Asi by to bylo jednodušší ale rad bych propojil přes rekorder,který slouží i jako dvd přehrávač. Je možné to nějak jednoduše propojit aby to nahravalo? Nebo je to složitá divočina :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na HD Mediabox DVR a připojení TV

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...