Přejít na obsah

Karneval Speedtest


Návštěvník Cosby

Doporučené příspěvky

Návštěvník MeTo

Jj. Maximalni upload je ted si nejsem jistej jestli +/-800Kbps nebo 1Mbps. Kazdopadne ne vic.

Pro vyssi rychlosti je potreba ADSL2+ atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

tak jsem byl prvni vecer nadseny jak to "iitalo" tech 5mbit(mam tarif Turbo2000),ale ted jsem vic nez zklamany :cry: .Karneval sit tohle asi neunese, pokud jeste nemaji v rukavu nejake prenastaveni.

Dalsi dny az dodnes mi jde internet velmi bidne co se tyka webovych stranek.Nekdy se nechteji nacit vubec nebo to trva strasne dlouho, nekdy se cast stranek nenacte a musim dat refresh.Zkousel jsem jak IE,tak Operu i Mozilu.Jsme z toho velice zklamany.Problem urcite neni na me strane.Dela to jak pred,tak po zformatovani meho operacniho systemu(nebylo to kvuli tomu:-) ).

Tak jsem zvedav co s tim teda udelaji,protoze v takove podobe je internet nepouzitelny. :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to jede uplne v pohode....

Ja te chapu,ze treba tobe ano,ale me ne a co ma delat.V te podobe jak to mam ted to je na pohodlne prohlizeni webu takrka nepouzitelne.Jsem z toho vic nez rozcarovany.

Chyba je stoprocentne na strane Karnevalu.Za tohle mi ten test nestoji.Platim jim dost penez a za nejake testy jim neplatim...platim jim za to a by mi sel internet a ne nejaka parodie na to.

 

Zajimave je,ze treba,kdyz si neprohlizim web,ale dal jsem ztahovat iso Linuxu tak to jelo celou dobu v kuse v poradku a bez zavahani¨.Ale ten web ji hrozna bida.

 

Cim by to mohlo byt???Ma nekdo nejaky napad s cim bych se mohl obratit v pondeli na linku karnevalu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalsi dny az dodnes mi jde internet velmi bidne co se tyka webovych stranek.Nekdy se nechteji nacit vubec nebo to trva strasne dlouho, nekdy se cast stranek nenacte a musim dat refresh.Zkousel jsem jak IE,tak Operu i Mozilu.Jsme z toho velice zklamany.Problem urcite neni na me strane.Dela to jak pred,tak po zformatovani meho operacniho systemu(nebylo to kvuli tomu:-) ).

 

O tomto problému se už píše http://www.karnevalzone.cz/viewtopic.php?t=651

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co ping a ztraty paketu, zkousel si :?:

Ahoj,

kdyz to jede,tak je ping v poradku a ztrata paketu je 0.Proste jako by to pripojeni na par sekund jakoby vytuhlo..proste kliknu na odkaz a nic se nedeje treba 3-5 sekund. Mel jsem pripravenou prikazovou radku a ping a proste vubec nic neslo...jako by to bylo uplne zatuhle.Jsem z toho uplne vedle a nestastny...je to nepouzitelne na prohlizeni webu.Jsem spise uz nastvany a to dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...