Přejít na obsah

Karneval Speedtest


Návštěvník Cosby

Doporučené příspěvky

Bohužel by nám zdřejmě rychlostně nestačila nix-ol.pater.iol.cz přez kterou jedem. :-)

 

pres nix-ol.pater.iol.cz mi nejdeme...! jedeme pres nix1 nebo 2.karneval.cz

karneval ma 2 vlastni pripojky do nixu o rychlostech 1Gb!! viz. www.nix.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

ty máš 4Mbit a platíš 1590, to je dobře, plať dál....

A nekdo to ma dokonce v ramci prvnich tri mesicu za polovinu za 795Kc.... to ti nevadi ? :)) Kdyz uz sme u toho zvyhodnovani :)) Proste je to test, a tim to konci... mohli vybrat deset lidi, anebo vic, ale porad to je jen test.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

tak jsem byl prvni vecer nadseny jak to "iitalo" tech 5mbit(mam tarif Turbo2000),ale ted jsem vic nez zklamany :cry: .

nepřesosal ses přes limit ? pak to jede na 200/50, ale to už neni garantovaný...

 

Ne,nepresosal.

 

Vyhodil jsem ten druhy DNS servr a musim rict,ze za tu chvili prozatim je to uplne podstatny rozdil.Prozatim zadny problem.To jsem docela prekvapeny.

 

Ahoj,

tak po jednodennim testovani a vyhozenni druheho DNS serveru 81.27.192.97 bezi internet perfektne a uz zadne problemy s webovyma strankama.Ten druhy DNS server mi delal obrovske potize.Bohuzel co,kdyz vypadne ten prvni...co pak?:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

Jirka: Pukni zavisti omg :oops: :shock:

 

Je mi uplne u ..., jestli nekomu jinemu to frci za stejnou cenu treba 100x rychleji, jakej to ma vliv na "funkci rostlinare" fakt netusim :lol:

 

Musel bys pak prskat na veskere akce pro nove klienty apod., protoze ti taky plati za stejnou sluzbu jinou cenu :D

 

Ty jsi presne ten typ cloveka, co pujde na ulici poskrabat cloveku Ferrari, protoze ho nekde vyhral, zdedil a nebyl jsi to ty, do ustavu s tebou :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

tak po jednodennim testovani a vyhozenni druheho DNS serveru 81.27.192.97 bezi internet perfektne a uz zadne problemy s webovyma strankama.Ten druhy DNS server mi delal obrovske potize.Bohuzel co,kdyz vypadne ten prvni...co pak?:-(

 

Uz si ten druhy zase zapni zpatky, problem by jiz mel byt opraveny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel by nám zdřejmě rychlostně nestačila nix-ol.pater.iol.cz přez kterou jedem. :-)

 

pres nix-ol.pater.iol.cz mi nejdeme...! jedeme pres nix1 nebo 2.karneval.cz

karneval ma 2 vlastni pripojky do nixu o rychlostech 1Gb!! viz. www.nix.cz

 

Ber to s nadsázkou. nix1.karneval.cz jede přez nix-ol.pater.iol.cz :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc
Bohužel by nám zdřejmě rychlostně nestačila nix-ol.pater.iol.cz přez kterou jedem. :-)

 

pres nix-ol.pater.iol.cz mi nejdeme...! jedeme pres nix1 nebo 2.karneval.cz

karneval ma 2 vlastni pripojky do nixu o rychlostech 1Gb!! viz. www.nix.cz

 

Ber to s nadsázkou. nix1.karneval.cz jede přez nix-ol.pater.iol.cz :-)

Pokud vím, tak Karneval ma hlavní routery připojené přes Sitel a GTS. A hlavně, je členem skupiny NIX.CZ, kde jsou přímo tyto hl. routery napíchnuty do jejich (nix.cz) switche. Na tohle bych dal ruku do ohně. Takže kde jsi vzal prosimtě to iol?!

 

iol je taktéž stejným způsobem napíchnuto do těchto switchů a přes nikoho by již neměl procházet. Nepleteš si to s VOIP, kde Karneval využíva propojení s iol?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE

Tak, uz me taky asi zrychlili, nebo co...

Tohle jsem nameril na Karnevalackem meraku:

 

rychlost.png

 

:lol::lol::lol:

 

No Comment - trosku by to meli poladit...

 

BTW hned po tomhle mereni, mi to prozmenu ukazalo 0.00kbps - proste paradni merak:)

 

Jinak ve skutecnosti mi to jede porad tech 2,2Mbit.

 

BTW: Vim, ze to tady nepatri, ale kdyz uz jsem napsa, tak sew chci zeptat, kolik prostoru mam na FTP serveru Karnevalu a kolik na maily a hlavne jak se to pocita - jestli dohromady pro vsech 5 uctu, nebo jak to je. Diky .))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
Rád bych znal i Vaše názory na věc, díky.

Testovat vsichni jednoduse nemuzou, pokud bylo x lidi vybranejch a pustili jim to tychlejc tak fajn... pokud jim zustal i limit :wink: Treba me osobne by spis nas.... kdyby mi to pustili rychlejc bez zvyseni limitu :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...