Přejít na obsah

Karneval Speedtest


Návštěvník Cosby

Doporučené příspěvky

Testovani je na dobu neurcitou, limity ani rychlost jeste nikdo nezna. Zalezi jen na marketingu a na dalsim schvalovani dalsich oddeleni. Neni to jen tak, ze si nekdo rekne ted to navysime a staniz se :lol: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

Aha :) No, tak doufejme ze test bude uspesny a rychlosti zustanou :))))) Btw, to peticiferny cislo, uz z marketingovyho hlediska, by v nabidce vypadalo docela lakave....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

No tak jsem taky restartnul modem, ten si hned nasosnul nějaký update. Měrič rychlosti Karnevalu je standardně mimo, Živě ukazuje download 2,5 Mb/s a upload 450 Kb/s, ale stahoval jsem z rychlého serveru na cca 700 kB/s (v GetRightu, Turbo 2000). :shock:

 

Tipuji, že rychlosti budou odpovídat tomu, co se píše tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Potvrzuji, v Brně již také frčíme pravdepodobně skoro všichni na nových rychlostech, ale pořád se prý jedná o test Limity tedy zůstavají na stejné hranici. Čekejme tedy na oficiální vyjádření Karnevalu.

 

Vícuc z měření na dsl.cz:

Služba: T1000

Rychlost stahování dat: 427.3 KB/sec

Rychlost připojení k internetu: 3.3 Mbps

 

Ping se u mně projevuje v rozmezí 10-13ms

 

PS: Doporučuji všem zkusit zresetovat modemy :)

Rychlosti samozřejmě odpovídají tomu, co tu bylo několikrát zmíněno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milink
Ted jsem resetl modem, ale rychlost porad stejna, 2Mbps. ASi to je zatim jenom v Brne, jak se tak divam, tak to jede rychleji tem, co jsou z Brna... :)

No, uvidime. Kdyby to jelo rychleji i nekomu ze Zlina, dejte vedet ;)

 

Tak po restartu modemu jede byvale turbo 250 na 700 a vice i ve Zline!

jen takovej vlezlej dotazek i s precerpanym limitem? :P

 

To nevim, mne zacalo obdobi 26. (;-)

Upraveno uživatelem milink
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

dajosx: Co kdybysis precetl co tu psal :roll: , nevi nic vic, protoze je to na marketingu, co rozhodne po testovani, ktere jak rikal, je na dobu neurcitou ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modemy uz resetovat nemusite, uz to jede vsem kdo ma SpeedTest tarif. A merit rychlosti downloadu ruznymi webovymi aplikacemi moc nedoporuciji, nejsou totiz vetsinou optimalizovane pro vysoke rychlosti. Lepsi je zkusit stahovani z nejakeho ftp serveru, uvnitr site napr. ftp://free.karneval.cz mimo sit ftp://ftp.linux.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel sem to na www.speedtest.cz a mojie turbo 4000/500 naměřilo 10745/480 podotýkam ž jsem nevypínal ani RSS čtečku ani ICQ proto možná tech 480. Akorát jsem nepocítil to navíšení vůbec nikde...ani u on-line COD2 se mi nezmenil ping...což mě trochu zklamalo. Nevím sem laik obyčejnej uživatel ale řek bych že by mi teda už asi navýšení rychlosti nepotřeboval. Spíš jako mnozí tu navíšení limitu dat.. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...