Přejít na obsah

Supreme


CableG

Doporučené příspěvky

Já bych se tý "cihličky" nebál (i když se tu již psalo, že je to topidlo - tak tam by bylo vhodné mít bližší info, protože víme, my co známe, že nadměrné přehřívání polovodičů není dobré). Pravda tedy je, že nemám od UPC inet ani telefon, takže by mě šlapala jen TV (a jde to zapojit i bez toho, aniž bych musel mít od UPC inetové služby - ověřeno). Co se týče těch údajně všech programů - no tak u toho se usmívám. Protože to by časem dost tratili, takže předpokládám, že to tak chvíli bude a potom budou s balíčkama šachovat, opět přejmenovávat názvy a tvořit podmínky. Proto se toho Supreme dobrovolně nevzdám.

Otázka je, zda tím, že převezmu tu cihličku, "doborovolně" nepřestoupím na ten jejich název (službu) a pak se to už jenom pěkně poveze. Prostě to, co je a jak je napsáno na webu, to se dá vykládat více způsoby ....... notabene, když tu jsou i tzv. neoficialní možnosti (např.: oficiálně CA nenabízí, ale přesto ho nabízí).

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je přesně to, co mi na UPC nejvíc vadí - totální nejednoznačnost (fuj, to je slovo) informací. Na stránkách mají něco napsáno, na infolince vám řeknou jiné informace, některé nabídky se dozvíte jen od lokálního dealera. Je dán jasný ceník, ale když pohrozíte výpovědí, rázem máte podstatně levnější nabídku (tohle je snad i na prošetření od ÚHOSu - různá cena za stejnou službu, to se snad ani nesmí?). Připadá mi to jak někde na balkánské tržnici.

BTW - aby bylo jasno, tu levnější nabídku mám taky :)

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud velkej horizon box mi dají aniž bych musel mít na stejné smlouvě připojení k internetu (mám ho teď na jiné smlouvě), tak výhledově bych to zvážil - nicméně i tak jsem si teď ještě pro jistotu koupil CA modul, protože se mi konečně rozbila stará televize bez DVB-C tuneru a nová dostane kartu, zatím nemá smysl uvažovat o jiném řešení.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, rad se zapojim..

 

No take mam Supreme a 2 boxy a 1 CA modul. Kupoval jsem tehdy supreme protoze jsem chtel mit vse nove v nabidce.

Volal jsem si s operatorem asi dva dny pry je Komplet+ stejny jako supreme a bude obsahovat i nove kanaly.. Ale jak spravne rikate kdo jim ma verit :)

Ovsem prechod na Horizont neni dle meho spatny me ted finalne nabidka stoji jako Supreme ,ale mam navic MyPrime + internet 120Mb drive jsem nemel zadny internet.

 

Novy box me netrapi je v pronajmu takze opravu a prehrati budou resit ,akorat me nepujde i internet :( Ale zase me laka ta moznost poustet na novem boxu porady zpetne.

 

Jen nevim jak je to s poctem zarizeni jestli se nemeni novou smlouvou a na kolik mam vlastne nyni narok....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...