Přejít na obsah

Supreme


CableG

Doporučené příspěvky

Něco relevantního? Inu dobrá. Pokud už Supreme nechceš, tak si ho zruš. Sám sobě zcela svobodně. My ostatní máme svojí hlavu a rozhodnem se sami za sebe také zcela svobodně.

A pokud přejdeš na tu "cihličku" (já to mám také v úmyslu), tak věz, že budeš mít výhody onoho Horizon Komplet + všechny programy, které te´d máš v rámci Supreme.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No proto se ptám... Koukal jsem do tradičně nepřehledných ceníků a programových nabídek UPC a snažím se pochopit, proč platím za Supreme víc než za Horizon Komplet - tak hledám důvod proč to tak je a jestli teda není čas na změnu. Po Horizon boxu nijak zvlášť netoužím, každý box od UPC byl první tři roky nepoužitelný, nevidím důvod jim zase dělat betatestera a ještě jim za to platit.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ani "nejbohatší" verze KOMFORT nemá všechno ( http://www.upc.cz/televize/programy/ ). Jak to zrušíš, ten Supreme, tak sice ušetříš, ale když budeš chtít ty další balíčky, tak jseš tam, kde jseš se Supreme. Já si Supreme držím proto, protože mám jistotu těch balíčků, kde UPC čas od času s těma balíčkama zašachuje (taková hra škatulata hýbejte se) a udělá tam změny. No a my, co máme Supreme, můžeme být úplně v klidu.

Otázka ovšem také je, ohledně těch programů, co platí oficiálně, co lze sehnat neoficielně, atd., atd. V tom aby se prase vyznalo.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zase už jsou i programy, co v Supreme nejsou - tedy ne, že by bylo o co stát, ale jen tak z principu...

Ale asi jsem natvrdlej (chtěl jsem vždycky být tvrdej chlap a vyšlo to jen napůl) - já ten jejich ceník nechápu. Jak si mám vyložit tohle:

---

HORIZON KOMPLET+ vč. My Prime a Horizon Go 130 TV programů (30 HD) včetně prémiových programů

věrnostní cena 759 Kč

věrnostní sleva 200 Kč

Celková cena 899 Kč včetně pronájmu Horizon HD Mediaboxu a modemu pro přístup ke službě My Prime a TV Archív. Zahrnuje přístup k nabídce DIGI MINI.

---

 

na webu uvádějí "Více než 130 televizních programů (z toho 40 v HD)" - tak kolik HD teda? Ví vůbec někdo v UPC jaké programy to obsahuje?

jakou matematickou operací dostanu z 759 a 200 číslo 899?

Je někde exaktně napsáno jaké programy Horizon Komplet+ obsahuje? Ten pouťový letáček s názvem Programová nabídka digitální televize neberu vážně.

 

Celkově tedy po obchodní stránce je UPC někde na úrovni rovníkové Afriky - jako zákazník se s "obchodníkem" setkám jen ve chvíli, kdy naberou brigádníky a slíbí jim provizi za uzavření smlouvy - to se pak na mě slétnou jak hejno vos (mám u UPC tři smlouvy) a všichni mě chtějí za nesmyslných podmínek přesmluvnit. Kromě touhy zrušit smlouvu stávající a uzavřít novou se vyznačují otravností a neznalostí toho, co mají nabízet. Prostě tragédie...

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je právě ono... Kdyby tam napsali, že "obsahuje zcela všechny programy", tak je to jednoznačné. Tím, že dva balíčky vyjmenovali, přidávají té větě na víceznačnosti.

 

Bohužel u Horizonu vidím stále víc otázek než odpovědí :( Musí se k tomu nafasovat Horizon box? Pak by to byla tragédie největší, protože základní box je krám s jedním tunerem, velký box zase má v sobě modem+router (a o to jim fakt nestojím, networking mám vyřešený). Přijde mi to takové ušité horkou jehlou, nemá to žádnou myšlenku, jen dvě krabice a na to nalepený zbastl, co stejně moc nechodí (appka Horizon Go je celkem jasná reference). No nevím...

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...