Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

Psal jsem Kaonum, bohuzel zatim jen odpoved od automatu ze majl dorazil, nejak se nemuzu dobrat toho kdo tam to fw cpe.Zda to Kaon dodaval pouze s bootladerem a fw je od nejakeho servisniho strediska UPC , nebo to Kaon dodal vc FW. Zlaty 270tky, tam se da i dnes fw stahnout napr. od Licy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jirka.jakl

Tak si rikam, ze by se melo upc zacit verejne bombardovat i s dotazy na podporu HbbTV. Pokusit se vypustit zarizeni, kde se s tim snad ani nepocita, je tragicke. Ja vim, nefunguji zasadnejsi veci, ale tento STB je dle komentaru horsi i nez "stare" HD Smart TV s podporou PVR na externi HDD. A mam pocit, ze to UPC moc dobre vi, proto nijak verejne nenabizi CA moduly a uz nejdou koupit! Argument videotekou moc neberu, alespon mne neprijde zatim aktraktivni. Natoz pritazliva natolik, aby kompenzovala nevyhody tohoto STB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stary fw je zde v sekci download ale je na nic pac po aktualizaci na horizon uz nelze aktualizovat z flash ale pouze po síti, bohuzel se upc pojistilo, nezbývá než doufat že oprava současného fw začátkem srpna všechny neduhy opraví !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem pro, aby se UPC veřejně pranýřovalo v médiích. To, co se tam teď děje, je už moc. Problémy, co mají ostatní s horizonem( nelze nastavit správný formát obrazu, večer vypadává po pár minutách vysílání na cca 20 vteřin zvuk, šíleně přesvíceno ap.) řeším také, ale ne vlastní chybou, že bych neopatrností horizon nainstalovala, ale proto, že když jsem při 5. nabídce dala exit, tak se TV blokla a při novém spuštění TV se opět objevil horizon a pokud bych nedala OK, S TV bych nehla! Když jsem na to poukázala při dialogu s UPC, sami přiznali, že vše proběhlo proto tak, jelikož to byl záměr. Takže se tím přiznali k podvodu. Poté mi bylo napsáno, že nová aktualizace proběhne do konce června. Nyní už všem tlumočí, že do konce července...Dělají z lidí pitomce. Myslím, že UPC už je tak "nabubřelé", že by to chtělo jim "zavařit". Napíšu klidně do TV a jinam, jen nás ale musí být víc!

Nový set to box KAON jsem zásadně odmítala, než přišel manžel s technikem a proti mé vůli jej vyměnil. Na mé argumenty nebral nikdo ohled. Teď to vypadá jak to vypadá. Ještě, že jsem zažila rozumu a nenechala STB vyměnit 70i leté matce. To by bylo fiasko....Je zajímavé, že ona jej mít může a nám vyhrožovali, že časem už nepůjde. Jsou to lháři a dacani.... je to tam určitě samý kamarádíček a kšeft pro kšeft jak všude jinde. Bohužel nevím, jak to řešit dál. CA modul "logicky" :roll: už nelze objednat, takže jediná možnost odejít od UPC. Ale kam. U nás možnost asi jen anténa, ale tam je jen základní nabídka nebo satelit SKY LINK, ten má ovšem rovněž hodně nespokojených zákazníků. Nevíte někdo, jestli jsou v tomto směru ještě třeba nějaké jiné možnosti? Bydlím v Otrokovicích, neřešil od nás tento problém někdo tady z fora?

Děkuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkopirovano z fora na FB -

CA moduly patrne koupit jdou, nikoliv vsak verejne

 

- Dobrý den, nové set top boxy jsou již dodávány s novým firmwarem. Můžete však využít CA modul, pokud Váš televizor má CI slot a DVB - C tuner. Alena, UPC Facebook tým

 

- Máte však možnost využít namísto HD Mediaboxu CA modul. Alena, UPC Facebook tým

 

Tohle je taky pekne, predpokladam zeje to placeny vyjezd :) zajimalo by mne jak to ten technik vyresi, patrne naletuje draty na FLASHku a naleje do ni puvodni fw programatorem rovnou

 

Dobrý den, technické problémy po aktualizaci softwaru rozhodně nejsou u všech našich zákazníků. Řeší se individuálně. Pokud tedy máte jakýkoliv problém, je vždy nutný kontakt naší technické podpory. Kolegové Vám poradí a pokud bude zapotřebí, naplánují s Vámi výjezd technika do Vašeho bytu. Alena, UPC Facebook tým

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stary fw je zde v sekci download ale je na nic pac po aktualizaci na horizon uz nelze aktualizovat z flash ale pouze po síti, bohuzel se upc pojistilo, nezbývá než doufat že oprava současného fw začátkem srpna všechny neduhy opraví !

 

Patricny fw jsem nenasel , je tam bohuzel jen pro STB Kaon KCF-B3001/4003

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...