Přejít na obsah

Program na sledování přenesených dat


Návštěvník mill

Meli byste o takovej program zajem ?  

44 hlasů

  1. 1. Meli byste o takovej program zajem ?

    • Ano
      24
    • Zalezi na tom, co bude vsechno umet
      11
    • Jen kdyz bude podporovat HTTPS
      3
    • Ne
      6

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník iNDYCZ

Covece neco je spatne, pise mi to chybovou hlasku po spusteni:

---------------------------

Oooops

---------------------------

Něco je špatně: 5 - Invalid procedure call or argument

---------------------------

OK

---------------------------

 

Pricemz ten MS INET mam v OS uz hozenej ... :cry:

 

Pak tam sice program naskoci (v systray), ale na jakoukoliv funkci mimo Nastaveni hlasi ruzne chybove hlasky "Type mismatch" apod.

 

Jinak jeste jeden typ, mel bys hlidat, zda ten program uz neni jednou spustenej, protoze pak to treba pri kliknuti v moznostech pise "File already open" apod. kravinky :-)

Upraveno uživatelem iNDYCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Satan

hehehe, vůbec nechápu, co se mi to děje :D

 

cítíte taky to jemné napětí? jak se mi pomalu můj prográmek sype pod nohama? hmmmm :D

Upraveno uživatelem Satan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Satan

Aha, už tomu rozumim. Tady je problém v tom, že KM4.1 si otevře starej soubor "secret.top" (vytvořenej ve verzi KM4) kterýmu bohužel už nerozumí. Změnil jsem totiž pár věcí v nastavení. Hm, vidim že budu muset zapisovat nastavení do jednoho samostatnýho souboru a jméno s heslem do druhýho samostatnýho souboru, aby by to bylo všechno zpětně kompatibilní. Zatím je tedy řešením smazat starý soubor "secret.top", spustit KM4.1, znovu vyplnit jméno, heslo a další nastavení. Pak už by to mělo chodit...

 

Za tuhle nedbalost se omlouvám a co nejdříve to napravím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

satan: OK, dik zkusim to 8)

 

Jeste jedna blbost, nemohla by ta ikonka karnevalu byt pruhledna? Kdyz si hodim odkaz na tvuj programek na desktop, mam u ni bile pozadi :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych upravil i tu ikonu v tray, prijde ma takova divna.

Jeste me napadlo vylepseni, ze po poklikani na ten cervenej prouzek v infobaru by se mohli ty data zaktualizovat.

Ale jinak musim pochvalit, je videt ze se neflakas.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Satan

iNDYCZ: S tou průhlednou ikonkou to bude trošku problém, protože mi ji Visual Basic nechce vzít, ale nevzdávám se...

 

tomus: Myslíš divná jako, divná, nebo jako divná? Pokusim se ubrat trošku divnosti, ale nic nezaručuju :D

A s tim červenym proužkem to není problém, máš ho mít...

Za chválu samozřejmě děkuju, dělám na tom každej den...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

Je to fakt dost dobry a az to dotahnes, vsechny ty namety, pripominky, bude to skvost mezi Freeware programy. Dost uzitecny, diky ti za to a jsem rad, ze kritiku beres pozitivne, protoze ja vetsinou malokdy vyzdvihnu klady nad zaporama, ale tak tomu je ve vsem. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Satan

iNDYCZ: Hele, bacha, abys mě nepřechválil. Přijde sem Bill Gates, přečte si tvoje příspěvky, draftuje si mě do Microsoftu a je po freewaru :D Ale na druhou stranu musim uznat, že je to sranda. Spustíš to, pln očekávání, a ono to na tebe vychrlí spoustu erroru. No a pak, po hoďce dvou, zjistíš, že máš třeba místo "," jenom "." Bohužel, ale nemám letos tolik času, takže bych to viděl, že zapracuju na všech nedodělávkách, upravim a zjednodušim kód, vypustim finální verzi 5, udělám nějakou jednoduchou nápovědu, zveřejnim zdrojáky a dám si dlouhou odmlku. Musím studovat :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

satan: hh, jinak mam jeste jeden namet, neni az tak podstatnej, ale hodilo by se, :idea: proste mit moznost se podivat neco jako na log aktivity toho programu: datum stav. Pripojuje se to na muj.karneval.cz, tak abys jako si mohl zobrazit historii toho, jak se to na ten portal pripojovalo, zda uspesne, neuspesne, kdyz se to pripojuje periodicky, abys mel kontrolu, zda to funguje OK, preci jen ten portal nemusi bejt dostupnej 24 hod. denne, jinak se budes divit, ze mas stale stejne hodnoty i po refresh :-) Pokud by to bylo zbytecne komplikovane, tak by mozna stacilo (a to nevim jestli tam mas implementovane), kdyby aspon hodil alert, ze se neslo pripojit k portalu, ze kteryho ty data cerpa ... :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...