Přejít na obsah

Program na sledování přenesených dat


Návštěvník mill

Meli byste o takovej program zajem ?  

44 hlasů

  1. 1. Meli byste o takovej program zajem ?

    • Ano
      24
    • Zalezi na tom, co bude vsechno umet
      11
    • Jen kdyz bude podporovat HTTPS
      3
    • Ne
      6

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

mill: Ten programek je fakt peknej, jeste kdyby ty udaje sly dat na listu do Windows, tak to nema chybu.

 

tak používej Firefox, ten to ma jako rozšíření v liště :-)

 

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ
Já používám svůj vlastní prográmek. Je jednoduchej, malinkej a spolehlivej... teda aspoň doufám :) stačí nastavit jméno a heslo a je to...

 

http://www.home.karneval.cz/0174862301/ ... onitor.exe

 

Me to po spusteni hlasi chybu: Component 'MSINET.OCX' or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid.

 

Mam Windowx XP SP2 CZ. Co je k tomu jeste potreba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Jedná se o knihovnu, která pravděpodobně není součástí Windows XP, hlásilo mi to též.

 

Zde máš odkaz na stáhnutí .zip souboru v kterém je umístěn spust_me.bat, ten spustíš a pak už pouze zapneš znovu ten prográmek na měření. Nyní by ti už měl fungovat.

 

Knihovna MSINET.OCK ke stazeni http://milster.wz.cz/msinet.zip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

iNDYCZ: No jo, vůbec mě nenapadlo, že MS WINXP tuhle komponentu postrádaj. MSINET.OCX je Microsoft Internet Transfer Control 6.0 a stojí na ni celá tahle blbůstka :)

 

dmnc: díky za řešení :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Satan

Tak to netrvalo dlouho a opět sem se zakousl do svých zdrojáků, trochu je přežvejkal a vyplivl novou verzi KarnevalMonitoru, jedná se tedy o verzi 2. Změnil jsem vzhled z obyčejného formu na malinkou lištičku, kterou si můžete strčit do pr... kamkoliv chcete! Má to ještě jednu vychytávku, ale to se nechte překvapit :) Ale ještě pořád to není ono, takže na tom budu dál makat jak vietnamskej nádeník... Snad se vám bude nová verzička líbit. Tady je:

 

http://www.home.karneval.cz/0174862301/ ... nitor2.exe

 

Stará verze je potom tady:

http://www.home.karneval.cz/0174862301/ ... nitor1.exe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8) Je to moc pěkná vychytávka. Chci se zeptat, nešlo by udělat nějak, aby se vytvořila ikonka v systrayi kde by bylo po najeti mysi videt DL/UP. S tim, ze by to treba refresovalo samo, rekneme kazdych pul hodiny..nebo by si to mohl kazdej nastavit.. No jsem asi moooc narocnej :twisted: ale pokud vis jak na to, myslim si, ze by to dost lidi uvitalo...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Satan

DukeDC: Už sem nad tim taky přemejšlel... a myslim, že je to dobrej návrh a s jeho realizací by neměl bejt problém... uvidíme, co přinese verze 3 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8) Je to moc pěkná vychytávka. Chci se zeptat, nešlo by udělat nějak, aby se vytvořila ikonka v systrayi kde by bylo po najeti mysi videt DL/UP. S tim, ze by to treba refresovalo samo, rekneme kazdych pul hodiny..nebo by si to mohl kazdej nastavit.. No jsem asi moooc narocnej :twisted: ale pokud vis jak na to, myslim si, ze by to dost lidi uvitalo...

 

Jj, rozhodně je to skvělý prográmek, mohlo by se zde objěvit i datum vynulování počítadla a pak už bych to jen vyměnil s Karnevalem za pár volných měsíců na Net. Opravdu díky, skvěle!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím s tím datumem, podle mě to neni technicky možné. Protože tenhle prográmek čerpá data z uvodní stránky měřiče, tzn. tam těžko zjistí, že limit vyprší třeba 28.ho. Ale pokud by to šlo, tak mě napadlo-takový odpočítávání času, to by se fakt někdy hodilo. Třeba zbývá 9 dní do vypršení limitu.. Ale nevím kde Satan vezme ty data :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...