Přejít na obsah

Program na sledování přenesených dat


Návštěvník mill

Meli byste o takovej program zajem ?  

44 hlasů

  1. 1. Meli byste o takovej program zajem ?

    • Ano
      24
    • Zalezi na tom, co bude vsechno umet
      11
    • Jen kdyz bude podporovat HTTPS
      3
    • Ne
      6

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník mill

satan: k tvym pripominkam

 

design pominu, to neni podstatny

ohledne velikosti formu a nanipulace s nim, vim ze to neni ideální, pracuju na zmenach a je jich dost.

 

Ja jsem nikde nepsal ze to meri prutok dat na sitovce, napsal sem ze mi to ukaze, nikoliv bude merit. Pro tohle reseni sem se rohhodnul, protoze kdyz to srovanam s mericem prutoku tak tenhle zpusob ma radu vyhod

+ okamzita zmena udaju o prenesenych datech

- kdyz pres stejnej sitovej adapter prenasis data v ramci domaci site, musis ten provoz nejak odfiltrovat (da se udelat) tyhle data se na karnevalu nepocitaj

- kdyz prenasis data v ramci karnevalu v jednom meste nebo oblasti kde se ti data taky nepocitaj (tohle uz nepodchytis)

 

S tim frameworkem nic neudelam, v nicem jinym ve Woknech neprogramuju, ale vzhledem k tomu ze muj program je pro Karnevalaky (tudiz nemodemisty) a staci stahnout ho jen jednou, tak to neni tak hrozny.

S tou pameti uz jsem odpovidal Cosbymu, to ze ti to bere 16MB neznamena ze je to pouziva, kdyz sputim neco co tu pamet potrebuje, tak se smrskne na 800kB a to uz je snad ok. Tvuj program mi bere 8MB a sleze pod 1MB

Heslo je docasne, uz mam novejsi build kde se heslo koduje

tray ikonu jsem tam dal asi brzo, kazdopadne na ni neco chci navesit

 

na dalsi verzi uz se pracuje, diky za pripominky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Satan

Jen tak mimochodem, právě se mi podařilo sesmolit algoritmus, kterej si z adresy muj.karneval.cz stáhne datum přístího vynulování počítadla a spočítá, kolik dní tedy ještě zbývá ode dnešního data k tomuto datu vynulování. A já se chci zeptat, jak byste si představovali zobrazení. Uvedu pár možností: datum vynulování počítadla + počet zcývajících dní ("dd. mm yyyy (zbývá xx dní)") nebo jen datum vynulování počítadla ("dd. mm yyyy") nebo pouze počet zbývajících dní ("zbývá xx dní") nebo něco úplně jynýho??? Myslim, že první možnost je asi nejlepší, co?

 

dík za vaše návrhy... :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Satan

Překonal jsem sám sebe :shock: a hážu do placu novou verzi Karneval Monitoru. Verze 4 (verze 3 se mi rozsypala díky naprosté nepřehlednosti ve zdrojácích, tak sem jí radši přeskočil) by měla umět všechno, co jsem slíbil tzn. funkční tray ikonku i s vyskakovacím menu, odpočet dní do konce období, jednoduché kódování údajů, autorefresh a nějaké další vylepšení...

 

http://www.home.karneval.cz/0174862301/KM4.exe

 

Kritiku přenechám vám... :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Cosby

No, tak jsem KM4 spustil na Windows 2000 a vcelku na to hledim...

Funkce z tray jsou dobre, ale fakt to ma vypadat takto? :?: Foceno na plose Windowsu...

 

KM4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...