Přejít na obsah

Program na sledování přenesených dat


Návštěvník mill

Meli byste o takovej program zajem ?  

44 hlasů

  1. 1. Meli byste o takovej program zajem ?

    • Ano
      24
    • Zalezi na tom, co bude vsechno umet
      11
    • Jen kdyz bude podporovat HTTPS
      3
    • Ne
      6

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kema

Díky moc. Už to zase funguje. Ale asi je tam ještě nějaká chybička, protože to ukazuje že je staženo 371,5GB místo 0,37GB a upload to ukazuje 105,45GB místo 0,1GB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

No, nevim jak Vam, ale me se na strance Přenesená data zobrazujou v dolnim Celkem pekny blbosti :)

Pritom v casti Sluzby, ktera je ted pod tim hornim linkem "Internet", se zbyvajici data zobrazuji spravne. Stejne tak Minimeter zobrazuje jiz stazena data taky spravne.

 

Karneval zase opravoval neco, co nebylo rozbity ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

Satan: dik za rychle reseni v podobe nove verze, mam akorat problem s tim, ze se mi formular podrobnosti zobrazuje stale stejne bez ohledu na nastavene barvy pozadi a textu (mam tam stale bile pozadi a cerny text), v Infobar je to OK. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Satan

Kema: Vážně? To je divný mě to funguje normálně... A co se ti zobrazí na muj.karneval.cz?

 

Derek: U mě je vše v pořádku. Na muj.karneval.cz se ve všech částech zobrazujou stejný data... Karneval v tom má asi vážně bordýlek... Proto možná nebude správně někomu ukazovat KM... nevím... u mě je vše OK, jak KM tak muj.karneval.cz

 

iNDYCZ: Jasný, ty barvičky jsou totiž aplikovaný jen na InfoBar... není to chyba, ale úmysl... ale pokusím se s tím něco udělat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Satan

Teď koukám na muj.karneval.cz a zjišťuju, že Karneval udělal ne maličký, ale trošku větší změny...hm, bude lepší zkouknout celej kód KM a přizpůsobit to kompletně... ale doufám, že to zas za tejden nevrátěj do původního stavu... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Satan

Kema: Aaaaaah, chápu... no jo, to vypadá na další novinku Karnevalu... sakra, to sou trubky... pokusím se to opravit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...