Přejít na obsah

Program na sledování přenesených dat


Návštěvník mill

Meli byste o takovej program zajem ?  

44 hlasů

  1. 1. Meli byste o takovej program zajem ?

    • Ano
      24
    • Zalezi na tom, co bude vsechno umet
      11
    • Jen kdyz bude podporovat HTTPS
      3
    • Ne
      6

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

satan: je to fakt dobrej program, nepatrný mušky... měl bych takovej námět, aby to heslo při nastavení nebylo vidět pomocí takovejch prográmků, jako je OpenPass a tak - něco jako psal iNDYCZ, aby nebylo vidět v souboru - nejsem na kompu sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

pako: pockej, on uz to v nove verzi nejak sifrovane ma (tusim rikal MD5), i kdyz jsem spis cekal, ze v souboru bude ulozen hash ... 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

iNDYCZ: myslím heslo na obrazovce při volbě Nastavení - některé prográmky to umí zamaskovat, jako třeba Minimeter ve FF, o kterým psal Derek, takže to ani OpenPass neuvidí - bylo by fajn, kdyby se to ani na obrazovce nedalo ukázat.[/url]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

iNDYCZ: jo, mám poslední verzi 4.1 a mám tam taky ******, ale když spustím OpenPass a najedu na ty ******, tak se mi v tom odhalovacím programu ukáže, co je ve skutečnosti místo těch *******. Kvůli tomu myslim dělali ve WXP při psaní hesel ty černé koule místo hvězdiček, jako že tohle nejde odhalit. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

pako: aha, tak to jo, vo tom jsem vubec nevedel :lol: Mno myslim si, ze by bohate stacilo, kdyby se tam po zadani to heslo uz nikdy nevyplnovalo v textboxu a bylo by tam neco jako zmenit nastaveni, kde by bylo nutne zadat znovu ty udaje. Nicmene muzu te ubezpecit, ze kdyby to Satan opravdu zasifroval MD5, tak by tam to heslo nemohlo bejt citelny v tom textboxu :lol: Osobne bych ho tam vubec nezobrazoval, protoze to neni nutne, nicmene Satan ho potrebuje mit jen v podstate enkodovane, nikoliv sifrovane, protoze ho nekryptovane posila na ten portal muj.karneval.cz, mam pravdu? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Satan

pako: jméno a heslo se ukládá po stisknutí tlačítka OK ve formuláři Nastavení do proměnné, pak se šifruje (MD5 se mi zdálo zbytečné, použil jsem tedy vlastní jednoduchý algoritmus) a uloží do souboru secret.top. Tyhle údaje se po uložení zase okamžitě načtou do proměnné a jsou použity při následném refreshi i při znovuotevření formuláře Nastavení. Není problém udělat to tak, že se při otevření formuláře zobrazí jen jméno a políčko heslo zůstane prázdné, nevyplněné. Visual Basic 6 je totiž dost starej, takže nepodporuje MaskedTextBox nebo jak se ta slavná komponenta jmenuje. je to asi nejlepší ochrana proti těmhle password recoverům...

 

iNDYCZ: Chtěl jsem udělat jen log do obyčejnýho texťáku, ale s tim vypisem logu na nějakej samostatnej formulář přímo v programu to není špatnej nápad a nemuselo by to bejt ani nijak pracný... no uvidíme, kolik času a chuti přinese víkend...

 

Jo a s tim kryptováním seš v obraze....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mill

Tak jsem po delsi dobe vydal novou verzi KTM - 0.3.0.0

 

hlavni zmena je moznost pripojeni pres HTTPS a kontextove menu tray ikony

 

snap2.png

 

stahovat muzete zde: http://www.kubiix.net/ktm

kompletni seznam zmen: http://www.kubiix.net/ktm/files/history.txt

Upraveno uživatelem mill
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

2 Mill: Možná by tam chtělo dodělat akorát opravdu obnovování těchto dat o tom kolik máme staženo, po určité nastavené minutě např. :)

 

Ale jinak :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...