Přejít na obsah

Horizon GO 3.11.2014


Pavel m

Doporučené příspěvky

Mám tablet GOCLEVER QUANTUM 785 - 2x 1.3GHz, 1GB RAM ... Android 4.2.2.

Stáhl jsem do tabletu aplikaci Horizon Go, ale když chci pustit nějaký TV program, tak zvuk jede, ale pouze nějaký statický obraz z pořadu.

Nemusí být nainstalován ještě nějaký speciální flash player?

Scénky, filmy z You Tube jedou normálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jakub.riha1

Zdravím

 

nemáte někdo zájem mi poskytnout heslo na Horizon Go na 2 přístroje?(iPad a PC) Chci to hlavně kvůli discovery.

 

Nabyzím 200kč za měsic a zaplatím za 3 měsíce.Službu bych rád využíval od vás cca rok.

 

Rád bych využíval slženb UPC sám ale v mé lokalitě to není možné.

 

Děkuji Říha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pán jedl po ránu vtipnou kaši, co?

 

Zdravím

 

nemáte někdo zájem mi poskytnout heslo na Horizon Go na 2 přístroje?(iPad a PC) Chci to hlavně kvůli discovery.

 

Nabyzím 200kč za měsic a zaplatím za 3 měsíce.Službu bych rád využíval od vás cca rok.

 

Rád bych využíval slženb UPC sám ale v mé lokalitě to není možné.

 

Děkuji Říha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem z toho volako zmetený. Na této adrese https://www.horizon.tv/cs_cz/live-channels.html se přihlásím. Vypíšu jméno i heslo takové, jaké mám v "Moje UPC". Kliknu na přihlásit, objeví se uprostřed tabulky, kde mám souhlas / nesouhlas s podmínkami, ovšem ty se musí objevit. Takže mě uprostřed té tabulky běží takový malinký proužeček. A ten běží, a běží, ....... šel jsem si na balkon zapálit cigáro a pokochat se mlhavou přírodou, po asi 5 minutách jsem se vrátil a proužeček běží, a běží ............ a pak mě došli nervy a zrušil jsem to.

Proto před chvílí ta otázka, zda musím mít inet od UPC.

Mám Supreme, takže bych měl spadat do kategorie Komfort i Klasik dohromady.

 

Proveďte první příhlášení v jiném prohlížeči než IE. Tvůrci zřejmě opomněli vše doladit na nepoužívanějším prohlížeči IE. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Dle sdělení technika UPC (řešil jsem s ním původně jinou věc) bude někdy na začátku roku 2015 UPC nabízet STB Horizon, kde již prý bude fungovat většina služeb určených pro Horizon :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidičky, trochu jsem prošel výpis UPC s mobily a tablety, kde Horizon Go funguje.

Všechno je vyšší cenová kategorie.

Tato služba pro obyčejné (méně majetné) uživatele (zatím) není.

Pokud funguje Horizon Go (zvuk i obraz) na mobilu nebo tabletu do 3000,-Kč ... dejte sem vědět.

Na mém tabletu za 2000,-Kč je funkční pouze zvuk, obraz nejede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvůrci zřejmě opomněli vše doladit na nepoužívanějším prohlížeči IE.

Tak to žijete asi o 5 let zpátky. IE je třetí nejpoužívanější, kousek za Firefoxem a daleko za Chromem. Navíc si nejsem jistý - zlobí to i v aktuální verzi IE11 nebo se o to někdo pokouší v prastarém IE8? V tom bych opravdu nečekal, že něco poběží, ten je dnes dobrý tak leda na jednoduché statické textové stránky. O html5 tenhle pradědeček nic netuší a nedivil bych se, kdyby v něm stránka nešla otevřít/zobrazit vůbec. S jeho podílem okolo 3 %, který navíc rychle klesá, už pro něj nikdo nebude dělat psí kusy, aby tam chodilo něco, na co není připraven. Ale je pravda, že v tom případě by tam měli mít nějaké info, že tady to nepůjde...

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...