Přejít na obsah

Pouziti jineho pristroje


Návštěvník mirage7

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Zdravim.

Pro druhy set top box ktery se chystam objednat pro druhou televizi se musi zbudovat dalsi ucastnicka zasuvka /500,-/ to znamena ze potahnu dalsi kabel do pokojiku kdyz uz jsem polozil plovouci podlahu?

 

Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jin
Zdravim.

Pro druhy set top box ktery se chystam objednat pro druhou televizi se musi zbudovat dalsi ucastnicka zasuvka /500,-/ to znamena ze potahnu dalsi kabel do pokojiku kdyz uz jsem polozil plovouci podlahu?

 

Dekuji

 

Bohuzel to samy jsem udelal ja-mame doma taky vic televizi, takze to jednou muselo prijit :roll: . Ale "odbornice" na infolince mi taky vpalila informaci "technik si od vas vybere 500,- za zbudovani dalsi zasuvky". RIkal jsem, ze mam rodinny dum, ze tady je to uz davno profesionalne rozvedeny ve zdech, ale ta nejdriv zacala pindat neco ve smyslu "kdyz technik neudela druhou zasuvku, pujde vam na te druhe televizi to same jako na te prvni", a potom co jsem ji slusne rekl, ze rika nesmysly, prisla s tim, ze i kdybych technikovi nedovolil udelat tu druhou zasuvku, "tak si stejne tech 500,- vybere a ty vase vlastni rozvody mate nacerno". Uz jsem nemel naladu se s ni hadat, takze si pockam na zavolani technika (do deseti dnu), kdyz bude tvrdit to same, tak si muzou druhej receiver nechat, nebudu ho chtit. :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty 2 tunery jsou tam pouze pro nahravani, ne nato aby jsi mohl pripojit 2 TV !

Jinak je zbytecny platit technikovy 500 kc , kup si za 30 kc rozbocovac, 10 metru koaxu, ten si dej nekde podel zdi u zeme at neni moc videt a je to.

UPC vlastni sit pouze po jeho koncovou zasuvku, dal si tam muzes natahovat vpodstate co chces, samozrejme z ohledem na to aby jsi nezpusobil nejake ruseni apod.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

No doufám, že UPC rychle přijde se alternativními možnostmi, protože o zázraky od Handanu na leasing opravdu nestojím.

 

Jenže, když se píše "chystané", "plánované", "připravované" apod. v souvislosti s UPC, tak to znamená spíš "možná někdy v daleké budoucnosti". :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...