Přejít na obsah

Pouziti jineho pristroje


Návštěvník mirage7

Doporučené příspěvky

Návštěvník TomK

Furt mi neni jasne, jak to s tim ockem je. V Brne na Sony Bravii naladim v DVB-C CT1,CT2 aj,. ale Ocko nikoliv. Je tedy kodovane? Pokud ano, jak je to mozne, kdyz je to jeden z must-carry programu dle zakona. Nebo se pletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý multiplex obsahuje informace o celé síti - všech dalších multiplexech. Informaci o muxu 163.5 MHz však neobsahuje, takže volné Óčko je třeba naladit ručně:

Frekvence 163.5 MHz

Symbolová rychlost 5000 S/sec

Modulace QAM 64

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Mohl by mi někdo, prosím, prozradit, jak do Bravie při manuálním ladění ty hodnoty nastavím?

 

Pan Vilím ze Sony ve zmíněném článku na Digizone říká, že: "Diváci potřebují vědět např. frekvenci, symbol rate a několik dalších parametrů kabelového digitálního signálu konkrétního programu. Tyto informace zadají lidé televizoru pomocí dálkového ovládání do tabulky při manuálním ladění."

 

Já ale, když dám v digitálním režimu manuální ladění, tak to po mně chce jen číslo kanálu, žádnou tabulku tam nemám, do které bych ty hodnoty zadal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden dodatek k tomuto prispevku - presne jsi to napsal "UPC TO VLASTNI POUZE PO INSTALOVANOU ZASUVKU", coz v praxi znamena, ze cokoliv se na tom "vlastnim" rozvodu stane, tak se pak na tebe vyprdnou, nebot to je hlavni duvod instalaci dalsich zasuvek v byte - ZARUKA SLUZEB A EV. SERVIS V PRIPADE PORUCHY. Za tve vlastni veci neruci a take se jimi nezabyvaji. To jen pro doplneni.

P.S.: A ani profesionalne zbudovane rozvody neuznavaji, proste to neni jejich. Je to asi tak, jako bys mel napr. TV koupenou v ElektroWorldu a chtel mit zaruku z Datartu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...