Přejít na obsah

Pouziti jineho pristroje


Návštěvník mirage7

Doporučené příspěvky

Návštěvník mirage7

Zkousel nekdo pouzit pro prijem DVB-C jiny pristroj, nez dodavany STB od Karnevalu? Driv uvadeli, ze dekodovaci karta Conax pujde pouzit jen v jejich pristroji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že to bude udržitelné jen v počátečním období zavádění DVB-C. Jak ale budou přibývat televizory s digitálním tunery schopnými provozovat DVB-T, DVB-C, případně i DVB-S / a podobně vybavené karty do PC/, tak by bylo anachronismem trvat na jednom typu dodávaného přístroje.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě hledají výrobce CAM modulu Conaxu, který by podporoval funkci párování s jejich kartou, aby zabránili pirátskému sdílení dekódovacích klíčů po Internetu. Takové moduly by měly být dostupné příští rok a to bude asi taky okamžik, kdy Karneval umožní k příjmu DVB-C používání jiných přijímačů za předpokladu, že budou mít CI slot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
Návštěvník dmnc

Bude to pravděpodobně pouhý nesmysl, protože jsem nyní zkoušel pro vaše ujistění narvat kartu do jiného DVB-C příjmače a samozřejmě se nic neděje.

 

Je spíše možné, že má špatně dotyčný napárovanou kartu se STB, tedy tak, že karta není vlastně zpárovaná "vůbec", a tak se na ní dá fungovat všude, což je podle mě ale také dost nepravděpodobné jako celek.

 

Navic se mi nezdá, že by měla nějaká televize ještě možnosti Conaxu, i když, no posuďte sami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

No on tam psal, že to dal do CI slotu pro Conax. Škoda, jestli to doopravdy nejde, protože v dalších letech bude opravdu otravné pořád zapínat TV a k tomu ještě STB a držet v ruce oba dva ovladače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja jsem zvedav jak si naladim kodovane Ocko na televizi s DVB-C, jak o tom mluvil Malina:

Předplatitelé kabelovky od UPC, kteří chtějí Óčko nadále sledovat, si musí pořídit televizor s DVB-C tunerem nebo kabelový set-top-box.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

No to by mě taky zajímalo. Třeba to časem odkódují, nebo, že by změnili názor a musíš si jen od nich pronajmou STB? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...