Přejít na obsah

Pouziti jineho pristroje


Návštěvník mirage7

Doporučené příspěvky

Návštěvník dmnc

Očko bude nekódované a mimo jiné si stojím za tím, že to, co popisu dotyčný, nefunguje! Vyzkoušeno dnes a samozřejmě negativní výsledek. Když něco takového někdy povolí, tak sami dobře vědí, že si šijou šibenici, protože se najde banda lidí, která to bude chtít nabourat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak
Óčko nekódovaně (Karneval severní Čechy): 163.5 MHz, 5000 kS/s, 64QAM:

 

Jj, potvrzuju, vyzkoušel jsem hned a jede tam Óčko nekódovaně. Tak a teď máme v digitálu dvě Óčka. Tak co myslíte budeme mít pořád dvě Óčka v DVB-C, nebo nechají jen to nekódované a místo toho kódovanýho dají nějaký nový kanál? Já jsem pro tu druhou možnost. Jak jsi na ten multiplex přišel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Doplňuji:

(Karneval severní Čechy)

QCRWRB

Ke kódovanému Óčku na 402 MHz dnes přibylo Óčko nekódované: 163.5 MHz, 5000 kS/s, 64QAM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Něco dnes naznačil dr. Malina na DigiZone, něco málo vím o tv pásmech, ale hlavně občas proskenuji celé pásmo s různými parametry (CableStar + DVBViewer pro).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Jj Óčko je stále kódované, ale na multiplexu 163,5/64/5000 běží nekódovaně, jak už výše zmiňoval Anonymní (IP: 89.102.163.230).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Co myslíte zmizí to kódované Óčko a místo něho přibyde nový kanál a zůstane jen to nekódované, nebo tam zůstanou obě Óčka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...