Přejít na obsah

nejaká novinka zapoměli informovat


Pavel m

Doporučené příspěvky

Speciální nabídka Kombi Komfort 120+ za 799 Kč od 1.9.2014

Nabídka určena pouze pro nové klienty.

Novým klientem je klient , který s námi v danou chvíli na dané adrese nemá uzavřenou smlouvu na daný produkt a zároveň se jedná o nové koncové místo.

Cena zahrnuje poplatek za poskytnutí wifi modemu a HD-PVR nebo HD boxu (HD USB-PVR Kaon).

Ostatní poplatky spojené s připojením, instalací a provozem služby dle platného ceníku.

 

 

 

 

Speciální nabídka Kombi Komfort 120+ za 769 Kč do 31.8.2014.

Nabídka určena pouze pro nové klienty.

Novým klientem je klient , který s námi v danou chvíli na dané adrese nemá uzavřenou smlouvu na daný produkt a zároveň se jedná o nové koncové místo.

Cena zahrnuje poplatek za poskytnutí wifi modemu a HD-PVR nebo HD boxu (HD USB-PVR Kaon).

Ostatní poplatky spojené s připojením, instalací a provozem služby dle platného ceníku.

 

 

 

 

Speciální nabídka Kombi Klasik 40+ za 599 Kč od 1.9.2014

Nabídka určena pouze pro nové klienty.

Novým klientem je klient , který s námi v danou chvíli na dané adrese nemá uzavřenou smlouvu na daný produkt a zároveň se jedná o nové koncové místo.

Cena zahrnuje poplatek za poskytnutí wifi modemu a HD boxu (HD USB-PVR Kaon).

Ostatní poplatky spojené s připojením, instalací a provozem služby dle platného ceníku.

 

 

Speciální nabídka Kombi Klasik 40+ za 569 Kč do 31.8.2014

Nabídka určena pouze pro nové klienty.

Novým klientem je klient , který s námi v danou chvíli na dané adrese nemá uzavřenou smlouvu na daný produkt a zároveň se jedná o nové koncové místo.

Cena zahrnuje poplatek za poskytnutí wifi modemu a HD boxu (HD USB-PVR Kaon).

Ostatní poplatky spojené s připojením, instalací a provozem služby dle platného ceníku.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Speciální nabídka Fiber Power 40+ za 449 Kč od 1.9.2014

Nabídka určena pouze pro nové klienty.

Novým klientem je klient , který s námi v danou chvíli na dané adrese nemá uzavřenou smlouvu na daný produkt a zároveň se jedná o nové koncové místo.

Cena zahrnuje poplatek za poskytnutí wifi modemu.

Ostatní poplatky spojené s připojením, instalací a provozem služby dle platného ceníku.

 

Speciální nabídka Fiber Power 40+ za 399 Kč do 31.8.2014

Nabídka určena pouze pro nové klienty.

Novým klientem je klient , který s námi v danou chvíli na dané adrese nemá uzavřenou smlouvu na daný produkt a zároveň se jedná o nové koncové místo.

Cena zahrnuje poplatek za poskytnutí wifi modemu.

Ostatní poplatky spojené s připojením, instalací a provozem služby dle platného ceníku.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám přes tuto stránku:

http://www.dostupnyinternet.cz/

a následné zavolání na infolinku cenu Kombi klasik 40+ původně za 469, s CA modulem ještě o 20 Kč levnější, takže za 449. A i když píšou, že akce platila do 30.6., tak jsem tuto cenu dostal minulý týden. Samozřejmě teď v září už to může být jinak, ale přes objednávku se dá proklikat na stránky UPC pořád za tu původní cenu.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone Station, 2x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník radamalcus

U mě klasika, výpověď poté telefon od velmi milé slečny a na dva roky Fiber 40 za 349,- vč. modemu. Musím dodržet jen 12 měsíců. Před koncem se prý sami ozvou :)

včera tchýně "dostala" 60 za 570,- nedá si říct a nedá, doteď měla 10 za 550,- :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě klasika, výpověď poté telefon od velmi milé slečny a na dva roky Fiber 40 za 349,- vč. modemu. Musím dodržet jen 12 měsíců. Před koncem se prý sami ozvou :)

včera tchýně "dostala" 60 za 570,- nedá si říct a nedá, doteď měla 10 za 550,- :lol:

Za tu cenu 550 to byl fiber 30 :)

 

Odesláno z mého HTC Desire pomocí Tapatalk 2

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman
U mě klasika, výpověď poté telefon od velmi milé slečny a na dva roky Fiber 40 za 349,- vč. modemu. Musím dodržet jen 12 měsíců. Před koncem se prý sami ozvou :)

včera tchýně "dostala" 60 za 570,- nedá si říct a nedá, doteď měla 10 za 550,- :lol:

Tak si to mysli dál, že se ti ozvou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radamalcus

to Marek-26: ne to byla 10 oni jí mají strašně dlouho .....

 

to warman: to čekám :-) mám to v kalendáři kdy mám psát výpověď ..... :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...