Přejít na obsah

problémy s HD PVR BOX kaon


pavlos

Doporučené příspěvky

Mam neustále problemy se STB než se spustí trvá to i pul hodiny včera začal i kostickovat obraz pred měsícem jsem volal do upc pry maji problemy s firmware u tohoto stb. ma někdo stejný problém. nepomůže nahodou zresetovani? dik. epg se taky pořád měni

  • -
  • -
  • TV Komfort
  • HD mediabox
  • Ostrava1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Problemy s timhle kramem mam nekolik let. Pominu hrozne pomala menu. Stale se ale restartuje, nenahrava co ma nebo nenahrava vubec. Kdyz prehravam nahravku pri soucasnem nahravani neceho jineho, tak to casto poskodim a obraz skube apod. Vymena nepomohla. :evil: Pry chystaji novy box, ale termin uvedeni neni znam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten co mají Švýcaři: http://www.youtube.com/watch?v=WHPiydnZRk0 .................. tak ten to nebude. My jsme totiž (a i se tak chováme) pořád zahrnutý jako "prasata v chlívě". Ne jako ti, co se prochází v "krásné zahradě před vilkou" . To bude ještě pár generací trvat

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rokolo

No myslím, že tady tomu nepomůže ani těch pár generací...

 

Já jsem po třetí výměně (vždy to byl problém s HDD) s boxem v podstatě spokojený. Již dlouhodobě dělá "spolehlivě" to, na co je stavěný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Aj ja mám STB KAON fungoval takmer dva roky v pohode. Lenže problém je,že UPC využíva zariadenia asi najlacnejšie na trhu a nestíha ich spravovať, potom počúvame reči okolo, oni to poriešia tým naťahujú čas. Druhá vec je, že sa tak vyrába všetka elektronika, ked sa niečo pokazí nemá to význam opravovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...