Přejít na obsah

Slovak sport bez Premier league !!!!!


Návštěvník carlos74

Doporučené příspěvky

Návštěvník radoslavcz

Krádež to je a nic nemění na tom fakt, že to jakkoliv zlehčujete.

Konec konců nikdo nikomu nebrání, aby tu slohovou práci udělal zdarma sám a ne ji sem nakopíroval z placeného článku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezké to určitě není, ale za snůšku běžně zjistitelných informací převedených do slohové práce chtít 50 kaček je podle mne také trochu zlodějna.

A v čem vidíte zlehčování? Původně jsem chtěl napsat, že "zloděj okradl zloděje", ale nechtěl jsem se nikoho přímo dotknout.

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz

To zlehčování vidím tady: "za snůšku běžně zjistitelných informací převedených do slohové práce chtít 50 kaček je podle mne také trochu zlodějna".

Co je na tom zlodějna ? Už tady máme nějakou dobu tržní ekonomiku, takže jestli vám za to 50 Kč nestojí, nekupujte. Nikdo k tomu nikoho nenutí :)

Nebo snad když vám něco připadá drahé, tak si to radši ukradnete ?

Když je to běžně zjistitelné, měl ten, co to sem dal, udělat vlastní výtažek. Je to stejné, jako si koupit film a pak ho dát veřejně ke stažení ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník oskar

Radoslavecz, nehrajte si na moralizátora a pokud jste přesvědčen, že se tady děje trestná činnost, konejte svou povinnost. Krytí nebo neoznámení trestného činu je rovněž trestné a může být posouzeno jako spolupachatelství.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A neznalost neomlouvá a bla bla bla.

 

Podle §205 nového trestního zákoníka (platného od 1.1.2010). se krádeže dopouští „jen“ ten, kdo si přisvojí cizí věc tím, že se jí zmocní, a

 

a) způsobí tak škodu nikoli nepatrnou

 

atd. Toto je nepatrná škoda a nejedná se tedy o trestný čin. Vlastně z toho vyplývá, že ukradne-li někdo věc za méně než pět tisíc, nedopouští se trestného činu. Nehrozí mu vězení ani zápis do rejstříku trestů. Dopustil se „jen“ přestupku, tedy jednání sice protispolečenského a zákonem sankcionovaného, ale nevnímaného tak přísně jako v případě trestných činů.

 

Proto si myslím, že podávat trestní oznámení na neznámého pachatele je nesmysl. Dle mě by stačilo, kdyby došlo ke stažení daného kradeného materiálu, aby nemohlo nadále docházet k narůstání škody majiteli.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Já si myslím, že než článek jako takový je spíše k zamyšlení proč UPC dlouhodobě a v takové míře houfně odcházejí zákazníci ? A odpověď je dle mého taky jednoduchá UPC jako poskytovatel (nebavím se o internetu) ale o programové skladbě nemá zvláště sportovním fanouškům (a že jich je) v současné době co nabídnout. :salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...