Přejít na obsah

jaký televizor?


Návštěvník Beda

Doporučené příspěvky

děkuji za vaše názory, tomus a ludeko, ale já se chci opravdu pouze dívat na televizi, nic jiného... takže chci obyčejnou "hloupou" televizi a HD taky nepotřebuji, není to jen kvůli penězům, opravdu nechci smart, nechci internet (ten mám v počítači) apod.

 

úhlopříčka - mám to tu opravdu malé, a to i místo kam TV přijde... uvažovala jsem že by stačila i 60cm, ale "dopřeju" si těch 80, víc je ale prostě zbytečné 8)

 

akorát se hrabu v nějakých parametrech a nevím jestli Sharp, nebo jánevím Philips, Samsung, Grundig, Sony, Panasonic, Toshiba, Hyundai, Sencor... je těch značek tolik - a já se v tom vůbec nevyznám :( ... a nevím, jak "spolupracují" s UPC a případně jejich CA kartou

 

 

Pokud bude mít televizor DVB-C tuner a CI+ rozhraní (stačí i CI) tak se není čeho obávat a s UPC bude plně "spolupracovat"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně bych doporučil koupit něco trochu dražšího, je-li to možné. Anebo, když už, jiný model/značku. To, co jste vybrala, ne. Nový televizor by už určitě měl mít rozlišení Full HD (1920x1080). Kupovat v dnešní době TV, která je pouze HD Ready, zvlášť když cenový rozdíl je v podstatě minimální, je v podstatě nesmysl. Dlouhodobě se vám to nevyplatí. To je více méně základ. Pak můžete řešit tunery a sloty -> DVB-C tuner + CI slot. Když tyhle tři parametry bude TV splňovat, postupujete do dalšího kola :mrgreen:

 

Co se značek týče... Já mohu doporučit Panasonic a Samsung. S oběma mám dlouholeté osobní pozitivní zkušenosti. Ovšem u obou budete asi muset počítat s vyšší cenou. Případně se podívejte na značku Changhong, která by měla být cenově dostupnější - viz. http://www.changhongeurope.com/cz/cs/products, např. starší a levnější model EF22F888SD.

 

Anebo ještě lépe, tady jsem vám udělal menší výběr.

Všechny TV s Full HD rozlišením, HDMI, DVB-C tunerem, CI slotem, úhlopříčkou do 60" a cenou do 10.000Kč.

 

http://www.alza.cz/televize/18849604.htm#f&limit=-1/10000&pg=1&po=1&par445=12--66&par40=40-60&par1182=1182-919&par1183=1183-933&par956=956-4774

 

Můžete vybírat :twisted:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Beda
Nový televizor by už určitě měl mít rozlišení Full HD (1920x1080). Kupovat v dnešní době TV, která je pouze HD Ready, zvlášť když cenový rozdíl je v podstatě minimální, je v podstatě nesmysl. Dlouhodobě se vám to nevyplatí.

 

nevyplatí jak? v čem?? :?: ... to se opravdu ptám, protože pokud jde o požitek z pokoukání, opravdu Full HD nepotřebuji, tím jsem si jistá 8)

 

ale udělat takový výběr, něco jako "síto" je asi dobrá věc... jen těch 10 já prostě nemám :lol:

 

ale rozhodně děkuji :diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz

............

Anebo ještě lépe, tady jsem vám udělal menší výběr.

Všechny TV s Full HD rozlišením, HDMI, DVB-C tunerem, CI slotem, úhlopříčkou do 60" a cenou do 10.000Kč.

 

http://www.alza.cz/televize/18849604.htm#f&limit=-1/10000&pg=1&po=1&par445=12--66&par40=40-60&par1182=1182-919&par1183=1183-933&par956=956-4774

 

Můžete vybírat :twisted:

 

Má pravdu ten chlapec :thumleft: A hlavně, i dobré řešení není drahé a vystačí na delší dobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevyplatí jak? v čem?? :?: ... to se opravdu ptám, protože pokud jde o požitek z pokoukání, opravdu Full HD nepotřebuji, tím jsem si jistá 8)

Taky jsem si to donedavna myslel, ale kdyz jednou uvidis ten rozdil, tak uz se na tu mazanici v nizkem rozliseni nebudes chtit divat, ten rozdil je opravdu markantni.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je cena limitujícím faktorem, tak se můžete podívat na tv GoGEN TVL 32237 DLCRR. Úhlopříčka 81cm, FullHD rozlišení, led podsvícení, DVB-C tuner za 5.990 Kč vč DPH u Euronics.cz. To je myslím slušná nabídka i když přiznávám, že neznám jaké má GoGen EPG a nevím jestli by mě v něčem nerozčilovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Beda

hm, parametry opravdu dobrý :thumleft: ... ale božemůj GoGEN :o - co to je?????????? :roll: v životě jsem o této značce neslyšela, toho se docela bojím :(

 

ale dojdu si tady do jejich prodejny, zkusím kouknout (tady, Praha4)... taky teda plánuju výlet do Electroworldu, ale ten mám už dál od bydliště (až na Černým Mostě)

 

někdo mi tady doporučuje značku Toshiba - určitě jsem už aspoň slyšela, tak pořád nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkněte na něj v prodejně a uvidíte. Myslím, že si nemusíte dělat se značkou starosti, protože v této cenové úrovni jsou všechny tv vyráběné v Číně, případně "Assembled in EU" z čínských součástek. Noname značka díky tomu, že si neúčtuje příplatek za značku, tak nabídne za stejné peníze lepší parametry. Já osobně bych se toho nebál, teda až poté co by si zkontroloval to EPG :) Btw na tom webu píší, že je na to záruka 40 měsíců, tak to asi šmejd nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Beda

Electroworld deklaruje stejné ceny v prodejnách a e-shopu... no jo Datart - ten je i tady na Chodově, tam sjedu nejdřív

 

asi potřebuju vidět v reálu ten (případný, chicht) rozdíl mezi HD Ready a Full HD - přecházet budu z malé přenosné CRT s úhlopříčkou 35cm a analog. vysíláním, na kterou se mi až doteď dívalo normálně pěkně (akorát nějak odešla a už se mi nechce do toho investovat za opravu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...