Přejít na obsah

jaký televizor?


Návštěvník Beda

Doporučené příspěvky

Návštěvník Beda

děkuji všem, myslím že už tomu rozumím... také děkuji za odkazy na seznam programů (kanálů) s uvedením, zda je kódován

 

námitka cojinera je poměrně závažná

Mě například strašně irituje, když v EPG přejdu na jiný kanál protože si chci přečíst detailní info o programu, a TV měl na ten kanál automaticky přepne.

ale obávám se, že to nezjistím ani na webu a dokonce ani v manuálu - musela bych asi navštívit prodejnu a tam si vyžádat dálkový ovladač :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

A to je právě ta nejlepší možnost, jak vybírat televizi, s ovladačem v ruce, nechat si ji předvést a vyzkoušet ovládání. Většinou v obchodech bývají ochotní. Jen nesmíte říct, že si televizi jdete jen vyzkoušet a pak ji koupíte na internetu :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem nepsal přímo k tomu vámi vybranému Sharpu. EPG Sharpu neznám, nicméně takovéto chyby některé EPG mají, tak je lepší si to nechat nejdřív ukázat v prodejně, než s tím pak léta žít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Beda

ano, to jsem pochopila, že nepíšete přímo ke zmíněnému Sharpu

 

například Electroworld má nyní údajně ceny na prodejně stejné jako v e-shopu, takže to je asi jedna z možností

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím EPG je to opravdu dosti závažná vlastnost TV. My máme doma 2 TV. V TV Philips při zapnutí EPG zmizí obraz i zvuk právě sledovaného kanálu, na obrazovce je jen přehled EPG. V TV Samsung při zapnutí EPG je v horním rohu obrazovky náhled sledovaného pořadu i se zvukem a lze v EPG libovolně listovat

bez jakéhokoliv omezení právě sledovaného kanálu. Chybu jsem udělal při koupi Philipsu, kdy jsem to v prodejně právě nevyzkoušel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludeko

Já tedy nechci radit, ale uvedené TV Sharp nejsou vůbec full HD, pokud se dobře dívám. Podle mne se prodává spousta TV pouze HD redy. To odzkoušení ovládání v prodejně je dobré, ale ovládání novějších funkcí konzultujte s někým, kdo již např. chytrou TV má a může upozornit na některé záludnosti ovládání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Beda

děkuji za vaše názory, tomus a ludeko, ale já se chci opravdu pouze dívat na televizi, nic jiného... takže chci obyčejnou "hloupou" televizi a HD taky nepotřebuji, není to jen kvůli penězům, opravdu nechci smart, nechci internet (ten mám v počítači) apod.

 

úhlopříčka - mám to tu opravdu malé, a to i místo kam TV přijde... uvažovala jsem že by stačila i 60cm, ale "dopřeju" si těch 80, víc je ale prostě zbytečné 8)

 

akorát se hrabu v nějakých parametrech a nevím jestli Sharp, nebo jánevím Philips, Samsung, Grundig, Sony, Panasonic, Toshiba, Hyundai, Sencor... je těch značek tolik - a já se v tom vůbec nevyznám :( ... a nevím, jak "spolupracují" s UPC a případně jejich CA kartou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gogin

Osobně bych doporučoval se podívat na fórum TV Freaku. Dočteš se tam vše o nových televizorech, jaké mají vlastnosti, co se na nich jejich vlastníkům líbí a co je naopak irituje. Pak vyber. Já koupil samsunga a dobrý.

Smartka je dobrá třeba v tom, že ji můžeš propojit s hifi sestavou a pak na ní streamovat hudbu z telefonu nebo filmy z počítače.

 

Gogin

 

Ještě odkaz:

http://www.tvfreak.cz/forum/forumdisplay.php/41-Televize-LCD-plazma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...