Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník murder

Prostředí zatím neaktualizováno, co jsem si všiml a myslím že to tam nebylo, po stisknutí OK se ukáže současný program a následující pořad. Nebo to tam bylo? Jinak celková odezva STB je o hodně rychlejší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník murder

Jo a plná nabídka taky ještě není spuštěna HBO, Filmboxy... zatím nejedou. Třeba musí počkat až všichni spustí box s novým sw a až pak pustí nové prostředí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre rano testerii.Aktualizace probehla jak pisete ale zatim jen opravdu softweru,grafiky ne.A prosim poradte,kde najdu v menu jake rozhrani grafiky mam?Jinak po aktualizaci se mi setobox podstatne zrychlil,dale jde alespon me normalne pretaceni a to jak u MY PRIME(drive mi neslo),tak mi jde nyni normalne i pretaceni nahranych mych poradu na disku cihly,to mi slo predtim velmi spatne.Takze tyto zmeny beru jako pozitivni.Ale to v co jsem doufal serazeni kanalu v mych oblibenych neprobehlo.Tolik me postrehy.Jirka Usti

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ZdeNov
Čeština tam je již od začátku.

 

Tak potom mne nešla přehodit, teď již v pořádku.

Mám tam jen angličtinu, čeština by se hodila (anglicky neumím). Upgrade proběhl jako u ostatních.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...