Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

Jenom se chci zeptat.. Mám cihlu doma pár týdnů a občas se stane, že když běží víc jak den, tak je obraz hodně fialový a nejde zvuk.. pomůže klasika ve formě vypnout/zapnout... to mě až tak netrápí.. Ale co mě opravdu trápí, že kdykoli pustím něco z myprime, tak film běží cca minutu a pak se zasekne. Doporučený hard reset pomohl, po pár dnech to dělá zas. Stává se to někomu z vás?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Tááák...

Stáhnula se mi verze softwaru 0.10.306 a po restartu zařízení se nainstalovala, ale verze prostředí 1.3.31 se zatím neaktualizovala, k tomu dojde pravděpodobně v noci.

 

Prozatím subjektivně poooodstatně rychlejší odezva celého prostředí :thumleft: , malinko blbne zobrazení názvu právě vysílaného programu, je špatně umístěné v grafice ve chvíli, kdy zobrazím menu...

Jsem vyloženě zvědavý na zítra, kdy snad dojde bez problémů i k updatu prostředí a hurá do testování :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

JirkaV píše : "..... pokud si tedy jen nevymýšlíte .......").

V těchto diskuzích mockrát sám využívám rady jiných a nevím,proč bych naoplátku si já měl něco vymýšlet.A mám opravdu tu cihlu.

To firmware sdělím dodatečně(nemám teď volný přístup k cihle).Vše je tak,jak jsem uvedl. To co popisujete Vy se mi děje v takovéto situaci: pustím si nějaký nahraný záznam a po chvilce bych chtěl jiný. Ten stávající musím nejprve řádně ukončit,t.j.dole tlačítko STOP, (nestačí použít tlačitko návratu,pauzy a pod),jinak další přehrávání se bude pořád vypínat! Nevím,zda je to ten Váš případ,ale snad to pomůže.

Píšete:"Zadám tedy znovu pin kód a přehrávání začne znovu od začátku ..".

Zkuste před tím dát to STOP a pak to znova pusťe (PIN atd).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Určitě se ti updatovalo oboje?

Mě se zatím grafické rozhraní neaktualizovalo... Jen verze softwaru, jak píšu kousek vejš...

Mám tam pořád verzi 1.2.22, přičemž v emailu od UPC píšou, že má být 1.3.31

Uvidím odpoledne, třeba to ještě proběhne a když ne, napíšu do UPC na ten email pro testování.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...