Přejít na obsah

nabídka Komfort už jenom 20 HD!Už neuvadí Cinemu a Fandu HD


Pavel m

Doporučené příspěvky

http://www.upc.cz/televize/komfort/

 

Digitální kabelová televize Komfort+ Vám nabízí více než 100 TV programů, 20 programů v HD kvalitě pro majitele a klienty využívají HD nebo HD-PVR box a modul CI+. Digitální televize Komfort+ je vhodný i pro náročné a vášnivé diváky, kteří požadují velký výběr z televizních programů

 

Svoji programovou nabídku můžete rozšířit o doplňkové balíčky programů. Pro příjem signálu Digitální televize UPC je potřeba si koupit nebo pronajmout zařízení pro příjem signálu, např. HD PVR box s funkcí nahrávání a sledování televizních programů v HD kvalitě nebo CA modul, případně HD Box. Více informací v záložce "Doplňkové služby".

 

 

Co teď bude s pozicemi po HD vysílaní programu Nova Cinema HD,Fanda HD??

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Fanda HD je stále šířen na své původní pozici, stále v HD rozlišení 1920x1080 pixelů, od včerejšího dne s poměrem stran 1:1 :scratch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Je to naprosté selhání vedení UPC ČR.Nedohodnout se s provozovatelem českých programů a řešit to takto amatérsky je něco nevídaného.To se snad neděje ani vnějaké lokální kabelovce.... :x

Nejsou schopni ani dojednat další nové kanály, které by byly exkluzivní pro ČR.To by mohlo aspoň z části uspokojit ještě stávající klienty. Mě nejvíce vadí právě problém s FANDOU HD a Nova Cinema HD..... :thumbdown:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Fanda HD je stále šířen na své původní pozici, stále v HD rozlišení 1920x1080 pixelů, od včerejšího dne s poměrem stran 1:1 :scratch:

 

Podle mě je to ale jen nepovedený upscale ze strany UPC, protože jak u Cinemy, tak i Fandy zmizelo z loga označení HD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ambroz

No UPC nechtela uz tolik platit za Novu Sport a tak ji ty HD cka Nova natruc stopla a nebo za ne chtela platit viz Markyza a Joj na Slovensku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Je to naprosté selhání vedení UPC ČR.Nedohodnout se s provozovatelem českých programů a řešit to takto amatérsky je něco nevídaného.To se snad neděje ani vnějaké lokální kabelovce.... :x

Nejsou schopni ani dojednat další nové kanály, které by byly exkluzivní pro ČR.To by mohlo aspoň z části uspokojit ještě stávající klienty. Mě nejvíce vadí právě problém s FANDOU HD a Nova Cinema HD..... :thumbdown:

 

To ještě není konec a čekej v brzké době aj vyřazení základního programu skupiny Nova v HD a to TV NOVA HD. Je to opravdu jen otázka času a v HD zústanou jen programy ČT, Primy a upraveného programu Barrandova do HD rozlišení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Příspěvekod Marek-26 » stř, 2.4.2014, 17:15

I to je možné. Ale myslím si, že to Nova neudělá. Přeci jen je to pro ni jeden z hlavních marketingových nástrojů. Kde jinde xkrát za den zazní, že můžete shlédnout na nějakém partnerském webu, ukázat spoty z ostatních programů atd.

 

To není jen žádná moje úvaha a podlě jistá věc a aj samotné UPC už Novu HD nemá uvedenou v žádném seznamu programů který je platný od 1.4.2014 a prot to zde taky píši. Závěr je takový, že klidně dnes nebo zítra možou TV Nova HD odpojit a bude šířena v rozlišení jako je nyní Nova Cinema HD a Fanda HD po náhradě za HD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Došlo na moje slova, tušil jsem to, že to tak opravdu dopadně. Aktuálně nemám možnost to zkusit, okoko 15 hodin a ještě šla TV Nova opravdu v HD s logem HD v obazu. Závěr je takový že z CZ programů jdou v pravém HD jen programy ČT. Ostatní (kromě Prima Hd) je jen bastl na bázi převodu z SD s pokusem výsledku v HD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...