Přejít na obsah

Nova HD,Fanda HD,Cinema HD,Nova Sport HD


Pavel m

Doporučené příspěvky

No třeba se po tomto průšvihu stane to co bych si maximálně přál. A to, že mi UPC nabídne výběr TV stanic, které chci sledovat a o které mám zájem a ty bych si zaplatil. A ne celé portofilio stanic, o které nestojím a musím za ně platit. V mém případě by to byla komplet ČT v HD, sportovní TV v HD a HBO HD. Nestojím o hudební, slovenské, zpravodajské, AXN a já nevím co ještě všechno tam mám (Klasik). Zrovna tak nestojím o Novu, Primu a jejich klony. Tak takto by se mi to líbilo. A myslí, že bych na tom finančně vydělal ? Nevím.

Také bych si vybral hlavně Novu, Primu a Barandov,přírodu, zpravodajské a slovenské, nestojím o sport , muziku a dětské kanály.Tak uvidíme co vymyslí. :wink:

Takže vlastně klasik + relax?

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasrali mne hovada seru jim na nějaký Slovak sport mě by zajímalo kde budu sledovat MOTO GP (MOTO 3) SILNĚ UVAŽUJI O ZRUŠENÍ SLUŽEB OD TÉTO SPOLEČNOSTI!!!!!!!!! :puker::puker::puker:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na internetu lze sledovat nova sport zcela zdarma. Stačí znát jen webové stránky. A nejen Nova sport, ale i zahraniční programy, které UPC není schopno oproti konkurence zařadit (např. veškeré slovenské programy, plno německých - to mi třeba chybí, že není v UPC). Stačí jen hledat.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na internetu lze sledovat nova sport zcela zdarma. Stačí znát jen webové stránky. A nejen Nova sport, ale i zahraniční programy, které UPC není schopno oproti konkurence zařadit (např. veškeré slovenské programy, plno německých - to mi třeba chybí, že není v UPC). Stačí jen hledat.

Až na to, že jsou tyto streamy nelegální. Vlastně se přiživujete na nás blbcích, kteří si to poctivě platí. Tvůrce kanálu má poté nižší příjmy (i z reklam atd.), potřebuje více vybrat od vysilatelů kanálu, nemůže si dovolit nákup dobrého obsahu a může to pomalu zabalit vlastně. Fakt super přístup. Po nás potopa.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník palox

Nedávno volal každý druhý po Slovak sportu, a najednou na Slovak sport každej sere a radši chce Nova sport... Mě teda 5ti hodinové tenisové pinkání ani tréninky F1 chybět nebudou,snad jen ta NHL,ale v 1 ráno se na to může dívat málokdo... Jinak na tom Nova sportu nebylo vůbec nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr Dostál

Tak to prostě chodí,že když už něco je,tak už se to bere jako samozřejmost.Já jsem třeba taky rád,že přibyl Slovak Sport a na něm po 3letech Premier league(i když kromě toho už nic moc).Nova sport mi moc neschází,i když chápu,že je to velký problém pro milovníky NHL,Moto GP,F1...

Hodně mi vadí,že obecně mizí HD programy.Snad se nějak dohodnou,ale asi už to nebude jako dřív a očekávám navýšení ceny nebo balíčky.Nechme se překvapit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na internetu lze sledovat nova sport zcela zdarma. Stačí znát jen webové stránky. A nejen Nova sport, ale i zahraniční programy, které UPC není schopno oproti konkurence zařadit (např. veškeré slovenské programy, plno německých - to mi třeba chybí, že není v UPC). Stačí jen hledat.

Až na to, že jsou tyto streamy nelegální. Vlastně se přiživujete na nás blbcích, kteří si to poctivě platí. Tvůrce kanálu má poté nižší příjmy (i z reklam atd.), potřebuje více vybrat od vysilatelů kanálu, nemůže si dovolit nákup dobrého obsahu a může to pomalu zabalit vlastně. Fakt super přístup. Po nás potopa.

 

Problém je v tom, že kabelovku máme tu nejvyšší SUPREME a UPC není schopno již několik let zmiňované programy přidat. Pořád jen a jen slibují. No a nyní Nova sport.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...